Zanesení bakterií do pochvy - dá se to léčit bez lékaře ?

Anonymní
1.8.15 07:17

Zanesení bakterii do pochvy - dá se to léčit bez lékaře ?

Dobrý den
už druhý den mám několikrát denně svědění a pálení pochvy, není to vždy celý den, ale je. Pravdě podobně vím kde je příčina problému, nedala jsem si pozor při sexu a zanesli se mi bakterie od konečníku do pochvy.
Lze to zkusit vyřešit doma? sedavé koupele… nebo mám jít na gyndu. Popřípadě mi poraďte osvědčený prostředky, děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
1.8.15 07:22
@Anonymní píše:
Dobrý den
už druhý den mám několikrát denně svědění a pálení pochvy, není to vždy celý den, ale je. Pravdě podobně vím kde je příčina problému, nedala jsem si pozor při sexu a zanesli se mi bakterie od konečníku do pochvy.
Lze to zkusit vyřešit doma? sedavé koupele… nebo mám jít na gyndu. Popřípadě mi poraďte osvědčený prostředky, děkuju.

ne tohle vyresi jen gyndar tim něcim co ti predepise - musi zjistit jak moc je to rozjety a kde všude, nabrat stery co vlastne vse mas a bud dostanes globule nebo masticku ale dle me tezko se toho doma sama zbavíš :roll: to uz je na odborníka aby sis to ještě vic nepotentovala ;)

• Citovat
  • Upravit
11334
1.8.15 07:34

Proboha, kolik diskusi o analu jeste zalozis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 07:40

@jessikka asi ste si me s někým spletla a o análním sexu nepadlo ani slovo.

• Nahlásit
  • Citovat
sad 1
1.8.15 07:49

Kup si v lékárně volně dostupný clotrimazol nebo jiné globule, tablety, do pochvy, to by mělo zabrat, a pokud ne, zajdi k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.15 07:56

@sad 1 dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
16744
1.8.15 08:12

Zkus nejdřív zajít do lékárny, prodávají tam toho dost, jestli chceš koupele, kup si dubovou kuru, ta je na plísně, uvař odvar a lehni si na 15 minut do vany, když ti to nepomuže, zajdi na gyndu nebo je výborná gynekologická sul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
1.8.15 08:27

No oni se ty střevní bakterie zanáší často a kolikrát je to bez příčinny. Někdy v pochvě dokonce žijou a je to součástí flory a pokud nedělají obtíže, tak se to neřeší, to mi odepsal jeden doktor na internetu. Tak já bych třeba si dala jednu tabletku Canestenu, tím nic nezkazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
1.8.15 08:31
@Anonymní píše:
Dobrý den

Zkusila bych výplachy Rosalgynem, ale pokud to do dvou tří dnů nebude lepší, tak nezbyde než jít k lékaři. Může se tam rozjíždět pořádná bakteriální infekce a to přece jen není žádná sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
Luca10
1.8.15 08:49
@jessikka píše:
Proboha, kolik diskusi o analu jeste zalozis?
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
1.8.15 09:22

Určitě savo, i když poslední dobou když poslouchám reklamu na vobenzyn, tak věřím že i ten by pomohl. Ten mít ruce a nohy, tak by i do práce chodil. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
1.8.15 09:26
@Anonymní píše:
Dobrý den

To potom netuším, jakou jinou praktikou se zanesou bakterie z konečníku do pochvy, zvlast, kdyz jste psala, že pri sexu. A anální sex to není. V lékárně poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
1.8.15 09:40

@Evullka ty bakterie se tam mohou zanést lehko, ani nemusí dotyčná dělat anální sex. Já jsem sama příkladem toho, že anální sex nedělám a bakterie v pochvě z konečníku jsem měla. Protože tyto bakterie jsou přítomné na hrázi a odtuď je to do pochvy fakt kousek a oni ty bakterie tam rády lezou, to samý do moči, tam je mám každou chvíli. A to jsem na hygienu fakt šílenec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 09:57

@misa.859 Děkuju
@Evullka opravdu tady nebudu vysvětlovat jak jinak se tam daj zanést při sexu než análnim sexem.

Těm co poradili děkuju, těm co je to pohoršuje můžu jen poradit ať sem nechodí.
Počkám do večera a po té jestli to půjde diskusi smažu.

• Nahlásit
  • Citovat
26152
1.8.15 09:57

Stará babská rada je dát na tampon bílý neslazený jogurt. Střevní bakterie nemají rády kyselé prostředí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama