zánět a antibiotika-konec snažení o mimi???

922
30.3.05 12:00

zánět a antibiotika-konec snažení o mimi???

Ahoj všem,
můj lékař mi to teď oznámil výsledky vyšetření děl. čípku, mám na něm zánět a v pátek si jdu pro antibiotika. Jenže se snažíme o mimi. Museli bychom se snažením počkat až po dobrání antibiotik?Nebo existují taková, která by v případném těhotenství nevadila?Prosím napište mi vaší zkušenost.
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19
30.3.05 15:52

Ahoj.

V místě zánětu se vyskytuje zvýšené množství bílých krvinek, které ničí nejen patogeny (bakterie aspol.), ale i spermijky, které se přes čípek snaží dostat dál k vajíčku. Několik jich určitě přežije, ale nevím, jestli je jich pak dost na oplození. Tyto informace jsem vyčetla z netu. Několik holek popisovalo, že dokud si nevyléčily nějaký zánět, neotěhotněly. Jinak antibiotika s minimálním dopadem na mimčo existují, já bych ale raději počkala na další cyklus. Jistota je jistota.

Přeji Ti rychlé uzdravení a snadné otěhotnění :wink:

Aki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.3.05 18:10

Zeptej se Kačky od PSTM, měla myslím kdysi stejný problém, ale ve snažení to nevadilo.
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
922
31.3.05 09:07

Díky moc za odpovědi,
v pátek to vyřeším s Dr., jen jsem chtěla mít dopředu nějaké informace.
Pa Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
31.3.05 14:06

Ahojka Já měla na začátku těhotenství angínu. Vím že je to jinde… :) ale brala jsem antibiotika. Protože jsem nevěděla zda se nám „TO“ povedlo raději jsem nahlásila, že jsem těhotná. Doktorka mi dala penicilin. Nevím jestli je i na jinde umístěné infekce, ale nemuseli mi po těchto lécích dělat genetické testy. Raději bych taky ale počkala až budeš zdravá. Určitě se Vám to pak taky povede tak jak má :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama