Zánět čípku zkušenosti

Anonymní
19.2.20 14:46

Zánět čípku zkušenosti

Ahoj, asi dva roky trpím velkými bolestmi v podbřišku. Byla jsem kvůli tomu snad u všech doktorů. Nikdy na nic nepřišly. Teď jsou ty bolesti zase a šla jsem na gynekologii a tam byla jiná doktorka a ta mi řekla že mám zánět čípku a ty bolesti a špinění a krvácení jsou z toho. A že mi vezme stery na rakovinu děložního čípku. Výsledky budou za 14 dní. Zatím mám atb. Prosím máte někdo zkušenosti? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1686
19.2.20 15:03

Mela jsem, doktor to podcenil, pomohli mi az v nemocnici, hrabala jsem se z toho dost dlouho, skoro mesic antb, prvni dny jsem mohla jen lezet v klubku, stridani zimy, navaly horka, zvraceni, fakt uz nechci zazit, o zadnych nasledcich nevim, stery, odbery ok. Spis me to rozlozilo psychicky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 15:29

A jaké jste měla příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.2.20 15:33

Já mám bolesti obrovské úplně dole v podbřišku. A pořád asi rok že to je mocak a tak ale mocak to nebyl. Minulý týden mi bylo zle že sem až zvracela. Pořád jsem unavená. Potim se někdy zase zimnice. A bolí mě to i více když sedím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.2.20 15:33

@Peggy54 Brali Vám stery na rakovinu? Říkala že mi ten čípek dost krvácí.

• Nahlásit
  • Citovat
1686
19.2.20 16:53
@Anonymní píše:
@Peggy54 Brali Vám stery na rakovinu? Říkala že mi ten čípek dost krvácí.

Brali, byly nehativni, priznaky jsem mela vystrelujici bolest az do zad, bolest pri moceni, kasovity vytok, pocit na zvraceni, nechutenstvi, doktor prave myslel ze je to mocak ale tam jsem mela vse ok, tak mi rekl ze jsem blazen a moc ctu na interneru a poslal me pryc, vecer me chlap vzal do nemocnice, tam si me i chteli nechat, ale to jsem odmitla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 17:14

@Peggy54 tak to je přesně u mě. Za jak dlouho přestaly bolesti.? Bože to je taková úleva že se přišlo na to co to je

• Nahlásit
  • Citovat
1686
19.2.20 17:54
@Anonymní píše:
@Peggy54 tak to je přesně u mě. Za jak dlouho přestaly bolesti.? Bože to je taková úleva že se přišlo na to co to je

Po nasazebi antb asi 3-4den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 18:11

@Peggy54 děkuji a z čeho to může být?

• Nahlásit
  • Citovat
1686
19.2.20 18:42
@Anonymní píše:
@Peggy54 děkuji a z čeho to může být?

Treba zavlecenim nejake necistoty pri soulozi, ja jsem presvedcena, ze mi tam muz zavlekl kocici chlup :oops: ale muze to byt i z premnozeni bakterii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama