Zánět dásní, afty a náhle zhoršení při změně léčby

265
17.12.19 08:54

Zánět dásní, afty a náhle zhoršení při změně léčby

Maminky nikde jsem nenašla co bych potřebovala vědět. Naše malá se už týden léčí se zánětem dásní do včera jsem ji mazala dásně desinfekci BETADINE a afty mazala fialkou, na noc dávala fenistil (kvůli otoku ) a dostala sem tip na afty - gel mundisal. Který jsem dala jen před spaním aby se v klidu vyspala. Ale, byla jsem včera u naší pani doktroky (předešlou léčbu mi naordinoval záskok) s tím, že už to všechno ustupuje a jak dlouho mám ještě mazat. Když sem řekla pani doktorce co malé dávám tak řekla ať všechno vysadim a dala mi nějakou michanou vodičku kterou mám malé dásně potírat. Po první aplikaci malé dásně opět natekly a začali krvácet a tak nateklé je neměla ani na začátku léčby. Je možné, že by to byla alergická reakce na tu vodičku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.12.19 09:06

Krasny den, asi mame neco podobneho, mam hned prispevek nad Vami. Muzu se zeptat, jak u Vas ta nemoc probiha? Ji Vase mala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
17.12.19 09:10
@Luucanam123 píše:
Krasny den, asi mame neco podobneho, mam hned prispevek nad Vami. Muzu se zeptat, jak u Vas ta nemoc probiha? Ji Vase mala?

Mala měla prvně zvýšené horečky (do 38 ) pak natekly dásně a nakonec vyskakali afty. Naštěstí ne v nějakém velkém počtu měla tak 3 na jazyku. Nebo spíš ještě má. Ale tak 5 dní pořádně nic nejedla a ted když se to začalo zlepšovat tak jsme právě dostaly tu michanou vodičku po které ji ty dásně znovu natekly :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 09:14

Aha, my nedostali nic. Mame to 5. den a sice uz bez teplot, dasne stale natekle. Ale ta alergicka reakce muze byt. Ma oslabenou imunitu a proste ji to nesedlo. Zasla bych znovu k lekari, nebo bych aspon zavolala, ze se mi stalo tohle a tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
17.12.19 09:22
@Luucanam123 píše:
Aha, my nedostali nic. Mame to 5. den a sice uz bez teplot, dasne stale natekle. Ale ta alergicka reakce muze byt. Ma oslabenou imunitu a proste ji to nesedlo. Zasla bych znovu k lekari, nebo bych aspon zavolala, ze se mi stalo tohle a tohle.

Už sem se kontaktovala. Nebo spíš sestřičku, protože za doktorku je zas zástup. Mám dnes mazat fialkou a zítra se ukázat. Ale je divné, že vám nic nedala. Kupte fialku aspoň tím malé vytirat pusinku. Ma tam bakterie a potřebuje se jich zbavit a fialka pomůže i na afty. Nebo na afty je fakt super ten mundisal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 09:23

@PeBa12 Dekuji, zkusime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
17.12.19 09:27
@Luucanam123 píše:
@PeBa12 Dekuji, zkusime.

A na bolest radši nurofen. Je i protizanetlivy takže lepší jak čípky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 09:28

@PeBa12 To my mame nurofen cipky. Zkusili jsme ten sirup, ale on drazdi zaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama