Zánět dásní před IVF - koronavirus a dentální hygiena?

Anonymní
6.5.20 09:35

Zánět dásní před IVF - koronavirus a dentální hygiena?

Ahoj:) Scháním nějaké informace o tom, jak řešit zánět dásní před IVF, k zubařce jsem objednaná, ale ta mi už dlouhodobě říká jen, že musím pořádně čistit zuby, koupila jsem si šalvěj na výplachy, speciální ústní vodu s Chlorhexidinem, ale zubařka mě poslala ještě na dentální hygienu. Jenže je to už naše druhé IVF a nechci nic zanedbat, ale měli jsme už spoustu různých odkladů a určitě by ta dentální hygiena byla vhodná, jsem objednaná na příští týden, ale trochu mám strach kvůli koronaviru, tak mě napadlo zeptat se tady, jestli ty z vás, co chodíte na dentálku jste si ji přeobjednaly na později nebo normálně chodíte? Děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16502
6.5.20 09:42

Jakože byses na dentální hygieně nakazila virem jo :lol: to tě víc ohrozí ten zánět dásní. Prosím tě přestaň hysterčit, zapoj mozek a dojdi si tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.20 10:00
@terien píše:
Jakože byses na dentální hygieně nakazila virem jo :lol: to tě víc ohrozí ten zánět dásní. Prosím tě přestaň hysterčit, zapoj mozek a dojdi si tam.

Děkuju :) přesně to jsem asi potřebovala slyšet :lol:. Vím, že panikařím asi zbytečně, ale ono když už se člověk snaží dlouho, řeší už každou maličkost, aspoň já to tak mám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13038
6.5.20 10:15

Předběžné výsledky plošného testování jasně ukazují, že v tuhle chvíli je naprosto nulová šance se nakazit. Tak neblázníi a zajdi na dentální hygienu.

Tím že se spustila karanténa dostatečně brzo, tak se povedlo že ten virus je prakticky pod kontrolou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
6.5.20 22:07

Sice nejsem těhotná, ale na dentálce jsem byla dnes i s dětmi a jsem ráda, rovnou nám udělala i prevenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama