Zánět dělohy po revizi, nebo normální stav?

Anonymní
21.7.19 14:11

Zánět dělohy po revizi nebo normální stav?

Dobrý den. Prosím o radu nejlépe ty s vlastní zkušeností. Ve 13tt při prvotrimestralním screeningu se zjistilo, že mimču netluče srdce a musela jsem na revizi. První den jsem trochu krvácela a měla mírné jakoby MS bolesti. Dnes je to 4. den po revizi a bolí mě děloha, hlavně po vyčůraní, po stolici, při naplněném močovém měchýři, při dosedání více. Jinak to pobolívá stále, ale dá se to vydržet. Bolest dnes je horší než včera. Špiním, což by mělo být v pořadku. Teplotu nemám.. Myslíte, že je to normalní stav, nebo by to mohl být zánět dělohy? Mám za sebou už jednu revizi, ale ta byla spolu s laparoskopií a nemám pocit, že by mě děloha takto bolela. Ale uz je to rok, tak si to možná nepamatuji. Děkuji za případné komentáře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3295
21.7.19 14:19

Měla jsem podobné problémy a bolesti a zánět jsem neměla, hlídala jsem si teplotu a bolesti mi ustoupily až po druhé ms :roll: Snad na tom budeš lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.19 14:21
@osvc píše:
Měla jsem podobné problémy a bolesti a zánět jsem neměla, hlídala jsem si teplotu a bolesti mi ustoupily až po druhé ms :roll: Snad na tom budeš lépe :kytka:

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
21.7.19 14:32

Po revizi (bylo to mé první těhotenství), jsem byla strašně vyděšená a vydeptaná, začala jsem zvracet, mít průjmy a křeče a nakonec se ukázalo, že to byl žlučník z nervů, ale když si nebudeš jistá, zajdi na pohotovost, i kdyby se hnusně dívali, stojí to za to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.19 14:33

Já teplotu neměla a zánět jsem měla velký… Šla bych k lékaři, pohotovost, nemocnice… Mně dali atb a za tři dny mi bylo již lepe

• Citovat
  • Nahlásit
21.7.19 14:59

Diagnozu po internetu ti tady asi neudelame.. Hned ted bych s tim asi na pohotovost neletela, ale jestli ma tentendci se to spis zhorsovat, tak bych si rano dosla ke svemu lekari… Pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.19 20:08

Tak jsem byla pro jistotu na pohotovosti. Mám prý zánět dělohy na začátku. Dostala jsem antibiotika s tím, že když se to nezlepší do 72h, mám navštívit lékaře. Jsem ráda, že jsem jela… Děkuji všem za komentáře a rady! Hezký zbytek dne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama