Zanet delohy .. pozná to lekař z rozboru krve ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 16:25

Zanet delohy .. pozná to lekař z rozboru krve ?

Pozna lekar zanet delohy z krve?
Ahoj chtěla bych se zeptat mam problém s curanim a bolestmi pod brisku jsem tehotna 20tt byla jsem s tím už 2 u gynekologa vzdy vyšetřit moc i odběry z krve.. někde jsem četla ze toto můžou být priznaky zanetu delohy dost me to vyděsilo poznal by to z rozboru krve nebo ne? Nebo z ultrazvuku a ster z pochvy taky provedl zítra budu mít výsledky … jsem z toho špatná… krevni testy jsem mela naprosto v pořádku prosím odpovězte děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1215
21.10.21 17:01

Myslim si, ze bys mela vysoke CRP, to by poznal z krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
21.10.21 17:03

Jak dlouho mas ty problemy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 17:14
@Janča6 píše:
Jak dlouho mas ty problemy?

Nejspíš 2 tydny z toho jednou jsem byla pred tema dvouma týdnema bylo mi řečeno že se neoteviram ze ve vagine nevidi žádný zánět a moč. Kultivace byla v pořádku no v pondělí jsem byla znova s stim ze mi brali krev a zas moc vysledky zase v pořádku bylo mi řečeno že jsem podle vysledku úplně zdravá. Plus kultivace z pochvykterou budu vědět zítra.. takže jsem z toho taková špatná ze jsem našla souvislost s nějakým zánětem delohy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 17:21

Obecně zánět jakýkoliv se v těle projevuje elevací CRP.. popř. sedimentací :-) takže by to určitě poznal.. Někdy trvá, že třeba to CRP nastoupá..

• Citovat
  • Nahlásit
1215
21.10.21 17:26
@Anonymní píše:
Nejspíš 2 tydny z toho jednou jsem byla pred tema dvouma týdnema bylo mi řečeno že se neoteviram ze ve vagine nevidi žádný zánět a moč. Kultivace byla v pořádku no v pondělí jsem byla znova s stim ze mi brali krev a zas moc vysledky zase v pořádku bylo mi řečeno že jsem podle vysledku úplně zdravá. Plus kultivace z pochvykterou budu vědět zítra.. takže jsem z toho taková špatná ze jsem našla souvislost s nějakým zánětem delohy

Po 2 tydnech uz by bylo CRP zvysene. Drzim palce, at jsi brzo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
21.10.21 17:29

A to curani te boli, nebo jake problemy s nim mas? Mas horecku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat