Příznaky zánětu dělohy v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 16:05

Zanet delohy v tehotenstvi priznaky

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli s tím ma někdo zkušenosti a jak se to u vas projevovalo? Prosím odepiste děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2598
25.10.21 16:15

Ahoj, byly to bolesti břicha, špinění, občas zakrvacení. Než jsem dojela na pohotovost už jsem nekrvácela, Mudr. mě obvinil, že si vymýšlím. Že nic nevidí. Úplně v počátku jsem si myslela, že mám zánět močáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 16:16

Bohužel ano. Zvýšené CRP (velmi vysoké, kolem 140), horečky, zimnice, nevolnosti, tvrdnutí břicha. Bohužel to nebylo diagnostikováno, lékaři si mě posílali jak horkou bramboru, gynekolog na ultrazvuku viděl normální nález, internista zas tvrdil že je to z těhotenství…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 17:48
@Lidym píše:
Ahoj, byly to bolesti břicha, špinění, občas zakrvacení. Než jsem dojela na pohotovost už jsem nekrvácela, Mudr. mě obvinil, že si vymýšlím. Že nic nevidí. Úplně v počátku jsem si myslela, že mám zánět močáku.

Jak dlouho se to táhlo nez se to zjistilo?

• Citovat
  • Nahlásit
2598
25.10.21 17:56

Dlouho, vic než měsíc. Nikdo na nic nepřišel, až mi odtekla plodová voda. A to bylo zhruba přes Nový rok a já měla jít 3.1 na kontrolu. Voda odtekla po troškách, myslela jsem, že mám inkontinenci. Pak hrůza na kontrole, že nemám vodu a šup do nemocnice. Co se stalo jsem se dozvěděla až po šestinedělí po pitvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2598
25.10.21 17:58

Jestli máš pochybnosti, radši být za hysterku, než dopadnout blbě. Při dalším těhotenství už se mi nebáli dát antibiotka. Prcek se narodil o měsíc dřív, ale v pohodě, po 3 dnech jsme jeli domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2598
25.10.21 18:00
@Anonymní píše:
Bohužel ano. Zvýšené CRP (velmi vysoké, kolem 140), horečky, zimnice, nevolnosti, tvrdnutí břicha. Bohužel to nebylo diagnostikováno, lékaři si mě posílali jak horkou bramboru, gynekolog na ultrazvuku viděl normální nález, internista zas tvrdil že je to z těhotenství…

Takže to taky dopadlo špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 18:01
@Lidym píše:
Dlouho, vic než měsíc. Nikdo na nic nepřišel, až mi odtekla plodová voda. A to bylo zhruba přes Nový rok a já měla jít 3.1 na kontrolu. Voda odtekla po troškách, myslela jsem, že mám inkontinenci. Pak hrůza na kontrole, že nemám vodu a šup do nemocnice. Co se stalo jsem se dozvěděla až po šestinedělí po pitvě.

Bože to mi je moc lito a to jste mela celou dobu nějaké velké bolesti a spineni a lekari s tím nic nedělali? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
123
25.10.21 18:57

U mě se neprojevil nijak dokud nebylo pozdě. Z ničeho nic přišly stahy následované krvácením byla jsem 24+4. V nemocnici zjistili že jsem úplně otevřená musela jsem porodit. Když pichli vodu zjistili že je zkažená. Nakonec jsme jeli na akutního císaře protože dcera nesestoupila.
Závěr masivní intraovularni infekce, chorioamnitida a zánět choriove plotny, zánět pupečníku. Dcera to nezvládla.
Další těhotenství mi nebylo doporučeno, vzhledem k šanci na opakování tohoto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 20:01

@Lidym Můžu se zeptat, nevíte, zda by se zánět dělohy poznal že steru? Dělali mi ho pred 2 týdny a byl negativní.. nebo z ultrazvuku by to šlo poznat?
Dnes jsem dávala ještě moc na rozbor, z toho se to dá poznat?
Děkuji, jsem vyplasena..

• Citovat
  • Nahlásit
2598
14.11.21 19:53
@Anonymní píše:
@Lidym Můžu se zeptat, nevíte, zda by se zánět dělohy poznal že steru? Dělali mi ho pred 2 týdny a byl negativní.. nebo z ultrazvuku by to šlo poznat?
Dnes jsem dávala ještě moc na rozbor, z toho se to dá poznat?
Děkuji, jsem vyplasena..

Omlouvám se za zpoždění, nebyla jsem tu.
Ze stěru nevím. U mě na to přišli až po potratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat