Zánět dutin a bolest u kořene nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Trumbeli
Kecalka 205 příspěvků 08.01.19 12:51
Zánět dutin a bolest u kořene nosu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti se zánětem dutin a palčivou bolestí u kořene nosu. Před týdnem jsem dostala ATB na zánět dutin, ty nyní dobírám, všechny příznaky odezněly, ale stále mě bolí u kořene nosu, tlak, který přechází do okolních kostí. Na orl doktorka konstatovala velké zduření sliznic, jsem alergik a dostala jsem Mommox. Měl jste to taky někdo tak…kdy ta bolest ustoupila? Mommox stříkám druhý den. Byly jste se zánětem dutin doma či chodili do práce?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >