Zánět dutin, žlutá rýma v těhotenství po dobrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 06:30
Zanet dutin,zluta ryma v tehotenstvi po dobrani antibiotik

Holky, mel jste nekdo v tehotenstvi streptokoky v nose a krku a lecba nezabrala? Mela sem silene silny antibiotika, protoze sem alergicka na penicilin a rekla bych, ze nezabrala. Neslysim, ryma nazloutla dal a skoro mi nejde smrkat. Sinupret vybrany, pamycon vykapany. Nemaji mi pry uz co dat, aby to nebylo nebezpecny pro mimco. Nemate nekdo nejaky babsky rady nebo neco? Cich a chut je ok, jen to je v,,hlave" a usich(Inhalace bez vysledku, slana voda bez vysledku)

Reakce:
kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 03.04.19 06:48

A co nosní konvička? Já, když je to nejhorší, do ní dám vodu o cca 2 stupně teplejší, než píšou v návodu, a to obvykle uvolní všechno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 07:03
@kočkodlak píše:
A co nosní konvička? Já, když je to nejhorší, do ní dám vodu o cca 2 stupně teplejší, než píšou v návodu, a to obvykle uvolní všechno.

Taky bez efektu. Ale pouzita jednou,dnes se na to chystam znovu.

hopsika
Stálice 93 příspěvků 03.04.19 07:04

Já jsem vyčetla radu: navlhčit vatovou tyčinku ("uchošťour) nosníma kapkama a zastrčit do nosní dírky, kam až to půjde. V zoufalství jsem to pak i vyzkoušela a musím říct,že to pomohlo. Vždy jsem se rozkychala a rýma se spustila. Zkoušela jsem to během dne cca 3×. Vždy několikrát každou dírku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 07:06
@hopsika píše:
Já jsem vyčetla radu: navlhčit vatovou tyčinku ("uchošťour) nosníma kapkama a zastrčit do nosní dírky, kam až to půjde. V zoufalství jsem to pak i vyzkoušela a musím říct,že to pomohlo. Vždy jsem se rozkychala a rýma se spustila. Zkoušela jsem to během dne cca 3×. Vždy několikrát každou dírku.

Jako tehotna smim jen morskou vodu. Takze ten uchostour davam do slane teple vody a trochu vysmrkam. Ale ocividne ne tolik,aby se to zlepsilo:-(

Alyss1
Závislačka 3094 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 07:13

Konvicka. Petkrat denne.

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 03.04.19 07:20
@Anonymní píše:
Taky bez efektu. Ale pouzita jednou,dnes se na to chystam znovu.

Jednou :lol: . Já když jsem se chtěla zbavit žluté rýmy, tak jsem ji používala co dvě hodiny několik dní. A byla pryč, i bez Pamyconu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 07:36

Holky diky,zkusim to co dve hodiny. Jen dotaz jak se da vydezinfikovat?Je manzelovo-muzu ji vyvarit nejak nebo tak?At nelapnu neco dalsiho:-/

Zuzanec
Kecalka 477 příspěvků 03.04.19 08:28
@Anonymní píše:
Jako tehotna smim jen morskou vodu. Takze ten uchostour davam do slane teple vody a trochu vysmrkam. Ale ocividne ne tolik,aby se to zlepsilo:-(

Za prvé vůbec nechápu anonym, a zadruhé nevím, proč bys mohla jen mořskou vodu, kup si Otrivin nosní sprej, krásně ti uvolní nos. A konvičku také doporučuji.

Váš příspěvek
Reklama