Reklama

Zánět kyčelního kloubu - vracívá se často?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 25.02.18 13:12
Zánět kyčelního kloubu - vracívá se často?

Ahoj holky, syn loni v červnu prodělal zánět kyčelního kloubu. Dle Dr na ortopedii se mu vrazila viróza do kloubů. Prý za to můžou teploty přes 39. Od že doby se snažím, pokud už má teplotu, tak srážíme hned nad 38, aby mu to moc nestouplo. Ale teď při angine a viróze jsem to asi 2-3× neuhlídala a bojím se, že se mu to zase vrátí do kloubu. Prosím maminky, co s tím mají zkušenosti, jak často se vám to vrátilo / vrací? Děkuji.

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 295 příspěvků 25.02.18 13:31

Dcera měla zánět kyčle jednou ve čtyřech letech. Také při nějaké viróze. Byla týden v nemocnici. Je to 2,5 roku. Od té doby byla párkrát nemocná, ale tohle se naštěstí nikdy nezopakovalo.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 25.02.18 13:57

@azalia : díky, budu v to doufat. Ale už jen představa, že zase nebude moc 3 týdny chodit :roll:, ach jo.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 25.02.18 14:33

Ahoj, měla jsem zánět kolenních a kyčelních kloubů a dostalo se to tam hlavně proto, že já měla zánět dutin a nikdo na to nemohl několik měsíců přijít. (Dychala jsem naprosto bez problémů) jakmile se to vyřešilo, tak už se to nikdy nevrátilo. Takže se to nebude jen tak snad vracet ani tvému dítku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama