Zánět ledvin? Bolesti zad

Anonymní
9.4.20 19:59

Zánět ledvin? Bolesti zad

Dobrý den, tak 10 dni zpět me začal pobolevat podbrisek, spíše na levo. Spojila sem si to s menstruací, která přišla tak před 5 dny. Po dobu menstruace byla bolest větší - mám bolestivou menstruaci teď už třetí den trápí bolest ledvin i pod odeznění mensruace takže to asi nebyla spojitost.
Začla sem si všímat i pěny v moci ale při curani nebolí nic ani horečky nemám. Je ale pravda ze me někdy chytla i zimnice
Zítra letím na pohotovost. Nevim co mám čekat? Myslíte zánět? Měl někdo něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.4.20 20:04

A porad lítám čůrat klidně i 5× ta hodinu

• Nahlásit
  • Citovat
2844
9.4.20 20:13

A proč jsi nenavštívila/nezavolala praktikovi? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16021
9.4.20 20:27

Ja mela pri zanetu ledvin vysoke horecky a bylo mi zle od zaludku, jinak k tomu byvaji bolesti bricha, paleni pri curani, krev v moči. Zavolala bych nejdřív dr nez bych se hnala nekam naslepo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
9.4.20 20:31

Byt tebou tak na nic necekam a jedu hned. V zari jsem mela silnej zanet ledvin a horsi bolest jsem v zivote nezazila a teploty jsem nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2728
9.4.20 21:39

Já bych být tebou šla na pohotovost raději hned, mě nejdřív jen bolelo v zádech asi 3 dny a byla jsem taková schvácenější, ale pak najednou zimnice, 40ky horečky, zvracení… byla jsem 14 dní hospitalizovaná na nefrologii s dvojitou dávkou ATB do žíly. Jsem 3. týden doma a pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, hrozné slabosti, vyčerpanost, únava, teď už malinko lepší, ale první týden po propuštění jsem jen ležela, téměř 20 hodin denně. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
9.4.20 22:28

Já u zánětů ledvin měla vždy horećku, která šla hrozně blbě nebo vůbec srazit a bolesti šílený- při močení i mimo, několikrát jsem i byla zakousnutá třeba do mikiny. Taky k tomu nevolnost nebo zvracení a bolesti břicha a v zádech. A z horeček zimnice s třesavkou. Zkus ať ti někdo klepne z boku do míst, kde končí žebra, jestli to je zánět ledvin, budeš mít chuť toho člověka praštit taky.
Jo a k doktorovi co nejdřív, tohle není sranda, končila jsem s tím dost často na kapačkách ve špitále. Pěna v moči může značit bílkovinu v moči, což poukazuje na nemoc ledvin nebo moč. cest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
10.4.20 15:45

Můžou to být např. ledvinové kameny…ale taky cokoliv jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama