Zánět močáku asi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 19.08.19 14:13
Zánět mocaku asi

Nikdy jsem to ještě neměla. Ráno jsem dostala ms ale mám od te doby problém pri curani ke konci to bolí a stalo se my že jak potřebuju curat sem už 2× nedobehla a lehce si cvrkla. Muze to byt zánět mocaku? Co na to?

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9630 příspěvků 19.08.19 14:14

@Koblyha doktora a antibiotika, jestli je to zánět močáku, nic jiného ti nepomůže…

Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 19.08.19 14:20
@Monchichik píše:
@Koblyha doktora a antibiotika, jestli je to zánět močáku, nic jiného ti nepomůže…

Přesně tak, okamžitě k doktorce nebo na pohotovost. Pokud možno vem si sebou i zkumavku se vzorkem moči.

Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 19.08.19 14:39

Jsem do 10 do večera na brigádě a mám tu moc práce zajdu teda hned ráno k dr snad to vydržím a nebude hůř

Monchichik
Echt Kelišová 9630 příspěvků 19.08.19 14:41

@Koblyha jestli je to zánět močáku, tak bude hůř, to chce vyřešit co nejdřív…nemáš tam doktora i odpoledne? že by ti poslal antibiotika třeba přes sms?

Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 19.08.19 14:49

@Monchichik ne je tam jen do 12h v pondělí.

Monchichik
Echt Kelišová 9630 příspěvků 19.08.19 14:51

@Koblyha tak nejdéle ráno ale běž… zatím hodně pij, ať ty bakterie vyplavuješ…

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 15:30

Pokud je to zánět, a podle popisu by mohl být, tak doporučuji co nejvíc pít - čůrání sice bolí, ale čím častěji budeš chodit, tím spíše se bakterie budeš zbavovat. Pokud by ses bolesti bránila tím, že nebudeš pít a chodit na wc, tak se bakterie hezky bude množit a zhorší se Ti to. Doporučuji něco močopudného typu brusinek apod. + samozřejmě jít k lékaři. Myslím, že ve stávající situace by bylo dobré jít i na gynekologickou pohotovost, a´t Ti léky nasadí co nejdříve.

nozu
Extra třída :D 12797 příspěvků 19.08.19 15:32

No, nechci strašit, ale taky to může mít tak rychlý nástup, že večer už polezes bolesti po zdi. Chce to antibiotika co nejdříve.

Váš příspěvek
Reklama