Zánět močáku? Je to možné?

Anonymní
23.4.20 21:00

Zánět močáku? Je to možné?

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat.. Před měsícem jsem začala pociťovat bolest spíše v levém podbrisku… Nebolelo to nějak extra, měla jsem týden před menstruaci a přisuzovala jsem to právě tomu. Během menstruace jsem pak cítila i takový tlak v bedrech, ten ale do par dni ustoupil a teď me zase bolí levý podbrisek, a začínám si všímat pěnive moci..
Na gynde me kvůli korone už 2× odmítly..Myslíte ze to muže být zánět močáku? Zítra bezim za praktickou
Tak chci mít trochu klid..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24578
23.4.20 21:04

A nějaké jiné příznaky nemáš? Pálení při močení, časté chození na malou, zvýšená teplota? Když je ta bolest jen v jednom boku, tak bych to viděla spíš na gynekologický problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 21:04

Ale čůrání bez bolesti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 21:05

@Kriss Tina
Tam me pak teda zarazí ta penovita moč..

• Citovat
  • Nahlásit
2859
23.4.20 21:06

Pěnivá moč bývá proznakem zánětu. Já to měla, když se mi sperma dostalo do močové trubice, zjištěno lékařem. No trapas :lol:
Utíkej na urologii a na nic nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
23.4.20 22:05

Jo, je to možné - já tohle přesně měla při zánětu močáku předminulý rok, bolely mě strašně bedra a v podbřišku, taky to tak přicházelo a odcházelo, pak se za pár dnů k tomu přidalo časté močení a vysoké horečky, takže jsem na nic nečekala a mazala k doktorovi, takže radši jdi dříve, než se to rozjede ještě více

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 22:41

Dekuju moc. ❤️🖤
@Malaika1234

• Citovat
  • Nahlásit
70
29.11.20 20:31

Není to sranda, jsou s tím pak spojený i další problémy, musí se to řešit hned a pak taky nějaká prevence ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat