Reklama

Zánět močáku nebo bolest děložního čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 18:21
Zánět močáku nebo bolest děložníbo čípku?

Zdravím,

Minulý týden jsem dostala týdenní antibiotika na zánět močových cest (v laboratoři konstatovali, že o bakterii ecoli nejde).
Po dobrání jsem stále cítila nepříjemný pocit při čůráni, nešlo mi se jakoby vyčůrat úplně. Říkala jsem si, že je to ještě podrážděné.
Včera večer jsme si s přítelem hráli a jeho prsty možná zašly až moc daleko. Druhý den jsem cítila zas nepříjemný pocit a nemohla se vyčůrat úplně. Ale nebolí to tolik, jako zánět. Bolí mé jakoby děložní čípek - zvláštně lehce píchá a lechtá.

Mohl ten čípek přítel podráždit nebo jde o infekci/zánét močových cest (opět - nač ty antibiotika ale)?

Stalo se vám něco podobného? Co to bylo? Děkuju všem :) Po svátcích zajdu na urologii

Reklama

Reakce:

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 31.03.18 19:37

Může to být mykoza z antibiotik. U silných antibiotik se to často stává. Měla jsi k nim probiotika?

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 20:40

@mary.27 Děkuju, mykóza by příznakům odpovídala (až na svědění). Probiotika jsem neměla, ale každý den jsem měla min. 2 actimely, bilé jogurty atd. :)

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 21:11

Tak mykóza to asi nebude. Svědění nemám a nějak extrémní výtok taé ne (jen trochu). Ke všemu mám krev v moči, a hodně. Je možné, že antibiotika byla slabá?

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 31.03.18 21:20

@Klemetýna Atb nemusí zánět vyléčit úplně bohužel..stalo se mi to taky…dobrala jsem jedno balení a za dva dny už sem zase byla nastoupená u doktora pro další dávku :zed: pokud krev v moči tak je to jasné. Mě už pak museli dávat dryáky, aby se to nevracelo :nevim:

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 31.03.18 21:56
@Klemetýna píše:
Tak mykóza to asi nebude. Svědění nemám a nějak extrémní výtok taé ne (jen trochu). Ke všemu mám krev v moči, a hodně. Je možné, že antibiotika byla slabá?
Stát se to může, prolívej se urologickým čajem, buď v teple a pokud to nepřejde v úterý zpět k doktorovi… :think:

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 22:21

@mary.27 Děkuju moc :) Jsem v cizině a na hotelu mají jen brusinkovo jahodový čaj :? V úterý mažu na urologii.

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 31.03.18 22:23
@Klemetýna píše:
@mary.27 Děkuju moc :) Jsem v cizině a na hotelu mají jen brusinkovo jahodový čaj :? V úterý mažu na urologii.

tak aspoň ten…prostě hodně pít…
A přítel, ať dá prstům pauzu… ;)

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 22:25

@mary.27 Dobře děkuju moc :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >