Zánět močáku, nebo těhotenství?

Anonymní
2.9.21 08:33

Zánět mocaku nebo těhotenství?

Dobrý den,

potřebovala bych poradit zdali mám zánět mocaku nebo to vypadá na začátek těhotenství. Beru antikoncepci skoro půl roku většinou pravidelně ale ne na hodinu přesně a vím že minulý měsíc jsem jednu tabletu zapomela. Aktuálně jsem 8 den po menstruaci (4 dny menstruace a tak nějak normálně jako vždy, nikdy jsem ji neměla při antikoncepci silnou spíše slabší jen na intimku) a už 3ti den cítím napětí v podbřišku. Střídavě mě to tam picha/boda, lehce tlačí. Při zátěži vpraci mě po chvilce začnou bolet záda v krizi až po bocích jakoby pánev občas i břicho. Po chvilce vše přejde. Prsa neboli akorát jedno sem tam během dne bolí na dotek. Na malou častěji nechodím tak nějak normálně, žádné řezání ani pálení při curani nemám. Proto nevím co si o tom mám myslet 🤔 přítel před pár dny měl problém při curani. Prý pociťovat pálení a sex jsme měli o víkendu proto opravdu nezusim :nevim: všem moc děkuji předem za vaše názory ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24506
2.9.21 08:40

Tak jestli jsi těhotná zjistíš snadno, udělej si test. Může to být cokoliv od toho začínajícího zánětu, přes nějaký skriply nerv, co tě zlobí jen v určité poloze, jiný gynekologický problém apod. Holt budeš muset zajít k Dr, ať tě zkouknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 08:40

Dodatek

Ještě jsem zapomela dodat že včera večer mě tahalo trislo, pichalo u pupíku atak. Ale nic hrozného ☺️ jsou to všechno bolesti který jsou jen chvilkama.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 08:41

Kriss Tin

Ano to určitě jen si říkám že zbytečně budu kupovat test když jsem na pondělí objednaná na preventivku na gyndu. ☺️ Mě to teď jen vrtá hlavou 😅

• Citovat
  • Nahlásit
24506
2.9.21 08:43
@Anonymní píše:
Ano to určitě jen si říkám že zbytečně budu kupovat test když jsem na pondělí objednaná na preventivku na gyndu. ☺️ Mě to teď jen vrtá hlavou 😅

Tak ono na gynde by nejspíš stejně nic vidět nebylo, leda by to vzali krev, ale jestli to není k nevydrzeni, tak počkej do toho pondělí a Dr to řekni, max tě pošle ještě třeba na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 08:48

Kriss Tin

Asi tak… Nejsou to bolesti k nevydrzeni a jen občasný tak to zatím nechám být do pondělí. Jen každý den je to silnější a víc tomu dávám pozornost. Před víc jak půl rokem jsem měla cystu která mi praskla a to byla šílená bolest. Proto jsem začala brát antikoncepci prý by to mělo zabránit cystam či tak něco. Tak snad to nebude ona 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
2823
2.9.21 08:49

Prosim te, tehotna nejsi…beres prasky, mela ms…tak snad vis neco o cyklu a tak? Pokud mel pritel potize, meli jste pouzit kondom..no to uz je ted fuk…Jestli mas bolesti a treba teplotu- horecku, jdi normalne k doktorovi.. a pritel mel jit taky, mohlas treba i neco chytit…kapavku, chalmydie, ueraplasma, nebo co jeste se projevuje palenim pri moceni :nevim:…na tu gyndu muzes zavolat a popsat problemy a reknou ti, jestli prijit driv, nebo do pondeli pocka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
2.9.21 08:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,potřebovala bych poradit zdali mám zánět mocaku nebo to vypadá na začátek těhotenství. Beru antikoncepci skoro půl roku většinou pravidelně ale ne na hodinu přesně a vím že minulý měsíc jsem jednu tabletu zapomela. Aktuálně jsem 8 den po menstruaci (4 dny menstruace a tak nějak normálně jako vždy, nikdy jsem ji neměla při antikoncepci silnou spíše slabší jen na intimku) a už 3ti den cítím napětí v podbřišku. Střídavě mě to tam picha/boda, lehce tlačí. Při zátěži vpraci mě po chvilce začnou bolet záda v krizi až po bocích jakoby pánev občas i břicho. Po chvilce vše přejde. Prsa neboli akorát jedno sem tam během dne bolí na dotek. Na malou častěji nechodím tak nějak normálně, žádné řezání ani pálení při curani nemám. Proto nevím co si o tom mám myslet 🤔 přítel před pár dny měl problém při curani. Prý pociťovat pálení a sex jsme měli o víkendu proto opravdu nezusim :nevim: všem moc děkuji předem za vaše názory ☺️

Když jsem byla těhotná v začátku, nic mě nebolelo. Jen jsem prostě nedostala MS. Jestli bereš prášky pravidelně a neměla jsi urputný průjem, nejspíš máš zánět. Odnesla bych moč k obvoďákovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
2.9.21 08:55

Při podezření na zánět močových cest, tak ranní moč a k praktikovi. Případně asi i na gynekologii, když už tam jdeš.

Jinak já na střední škole trpěla na záněty a někdy se to přes den rozjelo tak, že jsem v noci musela na pohotovost (samozřejmě mě to chytlo většinou o víkendu nebo pátek večer) a šílené pálení, řezání, pořád nutkání na wc, ani spát jsem nemohla.
A pak jsem měla i záněty, kdy jsem si říkala, jestli někam jít, protože jsem měla jen pobolívání břicha a trochu tlak při močení bez řezání a pálení. Ale stejně to rozjíždějící se zánět byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 09:03

@Melodie9 tak můžeš dostat MS i když jsi těhotná a těhotná můžeš být i přes to že bereš antinu ukázkove. A co se týče přítele tak když jsme o víkendu spolu spali tak mu nic nebylo a mě taky ne ☺️ to až další den…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 09:06

@Wenn.Nox pred lety jsem měla zánět a též pálení při curani, řezání až jsem se nemohla normálně v čůrat a pak se přidala i krev od té doby jsem měla celkem klid. Jen evidují častější chození na malou od té doby 😄 každopádně koupím si urologicky čaj a uvidíme. V pondělí to proberu s dr.

• Citovat
  • Nahlásit
2823
2.9.21 09:36
@Anonymní píše: @Melodie9 tak můžeš dostat MS i když jsi těhotná a těhotná můžeš být i přes to že bereš antinu ukázkove. A co se týče přítele tak když jsme o víkendu spolu spali tak mu nic nebylo a mě taky ne ☺️ to až další den…

Pravdepodobnost, ze otehotnis pres prasky a jeste budes patrit k tem, ktere maji pri tehotenstvi „ms“ je sance 00 prd…ale jestli jsi o tom v sobe tak presvedcena, tak si kup test, stoji tak 40kc, tak o vyhozeny majlant fakt nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
2.9.21 10:00

Hele na preventivce by tak brzo stejně nic neviděl ani nepoznal a akorát tě pošlou na krev.
Rychlejší je si koupit ty testy za 40korun, počůrat to a máš výsledek hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 23:15

Ahoj, já loni dostala slabou MS, hned po skončení mi začaly bolesti jako zanet mocaku, a protoze na nej trpim parkrat do roka, zavolala jsem hned doktorce o Furolin. Zacla jsem ho hned brat, ale po kazdem prasku se mi udelalo spatne na zvraceni, tak jsem je brat prestala a sla asi za 14dní na gyndu, kde mi potvrdili tehotenstvi jiz z minuleho mesice, ale bohuzel diky antb. nevyvijici se….

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat