Zánět močáku od doby, co mám nového přítele

Anonymní
27.3.20 17:34

Zánět močaku od doby co mám nového přítele

Ahoj holky, chtěla by jsem se zeptat 2 roky mám nového přítele. Nikdy jsem na záněty močových cest netrpela, ale od té doby co jsem s přítelem mám neustále záněty. Doberu antibiotika a za 3 týdny je mám znovu a to vždy po sexu. Praktikujeme prerusovany sex a od té doby co používáme ochranu tak je to v pohodě. Myslím, že přítel má nějake bakterie na penisu které mi vadí. Máte s tím někdo zkušenosti? Chystá se k doktorovi až se trochu situace okolo koronaviru sklidni. Zajímalo by mě co by to mohlo být.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16014
27.3.20 17:41

A určitě je to zanet mocaku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 17:42

Take jsem na to trpela a mne rekl urolog, ze pp sexu se mam jit vzdy hned vycurat. A pokud mozno, umyt pod sprchou.mne to ppmohlo tenkrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
27.3.20 17:49

Jak píše @EvulinkaB18, po sexu vždy vyčůrat, pomůže třeba Vitagyn C nebo nějaká podobná věc, nicméně bych se nechala zkontrolovat i na gynekologii a preventivně zaléčila i partnera na nějaké kvasinky a podobné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 17:56

Často to dělají chlamydie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 18:32

Take to mam a furt dokola, mykoza, mocak, a furt dokola. Zajmavy jen s timto partnerem nikdy driv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.3.20 18:41
@Modrásek modrý píše: Často to dělají chlamydie

Přesně. Typické pro SDT (sexual transfer disesases)
Vyšetření kultivace. Stěr na gyndě.
Nejčastěji vyjdou: chlamydie, ricketsie, ureaplasma nebo mykoplasma.
Přeléčit Azitromycinem. Oba! Běžné ATB na močák (ofloxacin apd.) na tyhle mrchy nefungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 18:41

Opravdu ihned po sexu (fakt třeba do dvou minut) na záchod, a i když to nejde, tak počkat a pár kapek vyčůrat. Ona se tím ta trubice vyčistí. Já na to trpěla fakt roky, a od té doby, co ihned po sexu jdu na záchod, je to pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
1315
28.3.20 11:50

Urcite bych ho poslala na urologii na ster mocove trubice, protoze to vypada na nejaky STD typu chlamydie..
Ja takhle mela tri roky potize u byvalyho, prestaly az po rozchodu, ale to asi cist nechces..
Nicmene on byl zaletnik a podle me na me prenasel neco od jeho bokovek. Tim nechci rict, ze tvuj je neverny, stacilo by aby holka pred tebou neco mela a on to od te doby ma a prenasi na tebe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 18:12
@sabinka098 píše:
Take to mam a furt dokola, mykoza, mocak, a furt dokola. Zajmavy jen s timto partnerem nikdy driv.

Pritelovi zjistili kvasinky prto se mi neustále vraceli záněty, nemusí mít žádné příznaky ale přenáší to neustále na partnerku, furt dokola

• Nahlásit
  • Citovat
8.4.20 18:58
@Anonymní píše:
Pritelovi zjistili kvasinky prto se mi neustále vraceli záněty, nemusí mít žádné příznaky ale přenáší to neustále na partnerku, furt dokola

Jenze jeho k doktorovi nedostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 19:35

Pajik 76 radí dobře. Vyzkoušeno.

• Nahlásit
  • Citovat
1315
9.4.20 13:28

@sabinka098 Tak mu rekni, ze bud pujde k doktorovi nebo zadny sex. Jednoduchy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama