Zánět močáku po porodu?

Anonymní
7.2.21 10:31

Zánět močáku po porodu?

Čau holky, jsem teď 9 dní po porodu. Hned po porodu jsem měla problém se vymočit tak jsem měla na 2 dny zavedenou cévku.. Takže jsem si jistá, že mám teď zánět močáku, protože to hrozně pálí a sotva stojím :(.. Chtěla jsem vydržet do pondělí, ale asi budu muset na pohotovost.. Problém je ten, že po porodu ještě trochu krvácím, tak se chci zeptat jestli mám vzít normálně moč ve zkumavce i když krvácím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
649
7.2.21 10:34

Já bych šla do sprchy a pořádně se umyla a načůrala do kelímku tam…
A jinak doporučuju tunu brusinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
7.2.21 10:37

Pokud si budou chtít ověřit zánět tak tě stejně vycevkuji. Jela bych a o čistky se nějak nestarala až na klasickou očistu. Určitě s tím zkušenosti mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:01

Jak jsi dopadla? Nedávno jsem měla zánět moč. měchýře také po zavedené cévce při operaci. Bolest zad jsem cítila cca druhý pooperační den, pátý a šestý den už se to nedalo. Vyskočila mi i horečka.
Moč si vycévkují sami.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:19
@Anonymní píše:
Jak jsi dopadla? Nedávno jsem měla zánět moč. měchýře také po zavedené cévce při operaci. Bolest zad jsem cítila cca druhý pooperační den, pátý a šestý den už se to nedalo. Vyskočila mi i horečka.
Moč si vycévkují sami.

Tak jsem si poseděla dvě hodiny na pohotovosti, vycevkovali mě a je to zánět.. Mám antibiotika. Teď mi taky vyskočila horečka 38,5.. Dělal mi i ultrazvuk a ledviny vypadaly ok :think:.. Ale ta horečka mě znervoznujee… To by prej být nemělo, ale záda mě nebolí.. Jak to u tebe dopadlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:41

Dostala jsem antibiotika. Na první kontrolu jsem šla za tři dny (výsledky bakterii), to jsem ještě měla zvýšenou teplotu, zánět v moči ustupoval. Pak ještě kontrola za týden a to už bylo všechno v pořádku.
Na bolest mi byl doporučen ibalgin (snižuje i teplotu).
Mně to tedy horečkou začínalo. Ovšem nebrali na to zřetel, že je brzy na komplikace po operaci a mám přijít za další dva dny. To už tam byl někdo jiný a začal jednat - viz. začatek

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat