Reklama

Zánět močáku a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.04.18 09:38
Zánět močaku, těhotenství.

Zdravím :mavam:

Potřebuji pomocí už se mi opět vrátil zánět močaku nejspíš a jsem těhotná v 6 měsíci a už se mi k doktorovi nechce opět :?. Tak se chci zeptat co na to? A mužu si něco koupit jen tak v lékárně?? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 02.04.18 09:41

Máš v moči bílkovinu? Na zánět močáku jsou atb, i v těhotenství, raděj k tomu doktorovi zajdi. Můžeš si poškodit ledviny a poškodit je i dítěti, v případě neléčeného zánětu i přijít o plodovou vodu, což by v 6. měsíci nebylo fajn. Takže pokud máš podezření, že něco není v pořádku, šupajdi k dr. :kytka: Bude to ok, neboj.

histep
Závislačka 3278 příspěvků 02.04.18 10:06

Ja kvuli nelecenemu zanetu mocove trubice potratila, sice tedy na zacatku tehotenstvi v 7tt, ale se svou zkusenosti bych to neriskovala bez dr.

Katus44
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 02.04.18 10:09

@Petruna21 Jestli nechceš k dr, kup si v lékárně Blokurima, mají jako preventivní i na akutní příznaky. Ja měla vloni zánět mocaku 6×! Z toho 4× na atb. Jediné co mi pomohlo krom atb byla právě ta Blokurima ;) Může se v tehu, přímo to tam píšou. Ale stejně bys měla k dr, když jsi těhotná, není to sranda…

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 02.04.18 10:23

Já měla zánět v těhotenství před dvěma lety. Taky na Velikonoce :) Nechtěla jsem prudit o svátcích na pohotovosti. Nakonec mi nic jiného nezbylo. Během pár hodin jsem mocila krev a bolesti jak krava. Už po první tabletě ATB úleva. Radši neriskuj a zajeď na pohotovost, vyšetří moč a včas se zalecis, pokud to bude zapotřebí.

PupuP
Kecalka 498 příspěvků 02.04.18 10:43

Většinou je nutné co nejdříve nasadit antibiotika.
případně při zacinajicim urologické čaje, brusinky, určoval s manosou a mě zabírají takové pytlicky s roztokem, které vypijes. ale ty jsem koupila v zahraničí.
Jinak zkus ten uroval manosa akut:)

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 02.04.18 11:36

Mazej k doktorovi a nepokoušej se o samoléčbu. Pěkně rychle by se ti mohl rozjet zánět ledvin a věř mi, je to horší než porod. Navíc se to může až do konce těhotenství vracet. Čím pokročilejší fáze těhotenství, tím horší!

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.04.18 11:56

@Janli @PupuP @Gepardice @Katus44 @histep Holky já jsem z toho už na nervy od začátku tehu to už mám po 3 a vždy antibiotika je to děsný :? Od rána pořád piju a vzala jsem si takové vitamíny a vypadá to tak že to přestává a ovšem když to nepomůže pojedu k doktorovi.

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 02.04.18 12:01

Běž k doktorovi v každým případě! To fakt není sranda. Já jsem přestala cítit příznaky ve chvíli, kdy se mi zánět nastěhoval do ledvin. Za pár hodin jsem zkolabovala. Fakt chceš riskovat předčasný porod nebo selhání ledvin? Já jsem pak taky brala atb nonstop, protože se mi zánět pořád vracel.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.04.18 11:44

Tak jsem si včera koupila čaj a prášky nějáké z brusinek ale bohužel to nepomáhá tak že dnes jedu k doktorovi :roll:. Jelikož sem včera večer měla i horečky a to u mě nebývá horečku jsem neměla dobrých 10 let :nevim:

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 04.04.18 12:31

S těma čajema hodně opatrně. Většina se v těhotenství nesmí, protože uvolňují hladké svalstvo a tudíž i dělohu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 12:48

@Petruna21 :hug: Tak držím palce, ať to dobře dopadne.

PupuP
Kecalka 498 příspěvků 04.04.18 17:32

Jsi stejně dobrá, že jsi tak dlouho vydržela… mě stačí hned jak cítím, že se mi chce pořád na záchod, tak upaluju za doktorem, protože nemůžu ani spát, pořád se mi chce na záchod… ne že by mi bylo blbě, většinou ani krev v moči nemám, ale sedět 24h na záchodě je děs, vždycky hned běžím pro ATB, ačkoliv to možná není to nejlepší řešení.
Držím palce, ať jsi brzy zdravá!!!

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.04.18 17:46

@Janli Tady ten právě jediný můžu 2 šálky denně aspoň že tak.

@Tiger-lily @PupuP Holky tak jsem dostala recept na Urifos v balení jeden sáček a na lačno vypít ve vodě a zatím dobrý asi je to po tom lepší a v pátek mám zavolat co a jak kdyby to nepřestalo mam přijít a budeme to řešit jinak. A docela sranda jeden sáček a 250,– :?

Jinak už jsem to taky nemohla vydržet a hlavně se mi k tomu přidali horečky a na ty já fakt netrpím a včera mě skolili a není mi dvakrát nejlépe ani teď tak já doufám že to přejde a bude mi dobře jinak děkuji :kytka:

histep
Závislačka 3278 příspěvků 04.04.18 19:40

@Petruna21 Drzim palce, at to rychle a bez komplikaci prejde :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >