Zánět močáku, žlučník nebo slepé střevo?

6.9.19 15:36

Zánět močáku, žlučník nebo slepé střevo?

Ahoj holky,

potřebuji radu..již druhým týden mě trochu pobolívá přímo u pupíku(pod pupíkem), taková tupá bolest, která není stálá, občas se tupá bolest přesune k pravému boku a někdy mi přijde, že je spíš v oblasti slepého střeva. Bolest cítím jen v občasných polohách, když vstávám nebo když se nějak blbě ohnu a nebo když sedím. Taky mě napadlo, zda to nemůže mít souvislost s močákem? Ale nemám žádnou teplotu, ani nechutenství, nic, ale nejvíce takový divný pocit u pupíku cítím, když mám plný močák, přitom žádné jiné problémy nemám. Má s tím některá z vás zkušenosti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1445
6.9.19 15:40

A lekar vam na to rekl co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.19 15:45

@Cenarius Chystám se tam v pondělí, vzhledem k tomu, že se obtíže nijak nestupňují, jsem si myslela, že to zmizí, ale ono nic ani po 14 dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1445
6.9.19 15:54

@Drndadvě tak vidite, pockejte si na pondeli a budete to vedet jasne. Stejne si SNAD DOUFAM nechcete nic ordinovat sama podle rad „odborniku“, kteri vas ani nevideli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.19 16:16

@Cenarius já vím, chtěla jsem jen vědět, zda neměl někdo něco podobného..nechci aby si doktor klepal na čelo, až mu sdělím své trable.. víte co, občas vás totiž doktor odbyde se zařazenými prdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.19 18:11

Typla bych slepak ale kdyby jsi ho měla akutní byla by bolest jiná. Pokud nemáš bolesti které se nedají vydržet, horečky tak chapu že neběžíš hned k MUDr pro radu jak by tady každá hned běžela. Pokud se to zhorší hned bych ale vyhledala pomoc. Skus si poskocit na místě bolí to? Nebo zmáčknout na podbrisek na levou stranu a hned pusť bolí práva strana? Musíš chodit v předklonu?

• Nahlásit
  • Citovat
6.9.19 20:03
@Anonymní píše:
Typla bych slepak ale kdyby jsi ho měla akutní byla by bolest jiná. Pokud nemáš bolesti které se nedají vydržet, horečky tak chapu že neběžíš hned k MUDr pro radu jak by tady každá hned běžela. Pokud se to zhorší hned bych ale vyhledala pomoc. Skus si poskocit na místě bolí to? Nebo zmáčknout na podbrisek na levou stranu a hned pusť bolí práva strana? Musíš chodit v předklonu?

Právě, že nemám vůbec takové potíže. První co bylo, tak jsem si břicho prohmatavala, bez zjevných bolestí.. a taky jsem skákala a nic, proto mě to přijde takové divné a sama nevím na čem jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.19 20:40

Tak to neporadím chronický slepak? Prochladnutí? Udělej si urologicky čaj když zabere byl to mocak nebo ledviny, pořádně se zabalit. Ale kdyby se to stupnovalo tak bych vyhledala toho doktora. Zlucnik by nebolel v podbřišku podle mě. Ještě mě napadla cysta? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
7.9.19 06:57
@Anonymní píše:
Tak to neporadím chronický slepak? Prochladnutí? Udělej si urologicky čaj když zabere byl to mocak nebo ledviny, pořádně se zabalit. Ale kdyby se to stupnovalo tak bych vyhledala toho doktora. Zlucnik by nebolel v podbřišku podle mě. Ještě mě napadla cysta? :mavam:

Uvidíme, urologický čaj piju již druhý den, možná je to o něco málo lepší, jsem z toho už tak zmatená, že už ani nevím který příznak jsem měla a který ne. Cysta mě taky napadla, ale že by mě bolela ze začátku přímo u pupíku? To se mi nezdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama