Zánět močáku + možné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 26.02.18 20:16
Zánět močáku+možné těhotenství

Zdravíčko :) tak nějak si nevím rady. Jsou tomu 3 týdny co jsem přestala brát antikoncepci. S partnerem máme bohatý milostný život. Tak týden po sexu mě bolel podbřišek. Nemohla jsem sedět v normální poloze. Musela jsem být vždy nakloněná dozadu. Byla jsem hrozně unavená a bolela mě hlava jako ďas. Pak všemu byl konec. Poslední 2 dny mě bolí prsa. Jenže teď jsem nastydlá a nevím jestli nemám zánět močového měchýře, a nebo se povedlo bejt těhotná. I když na tt bylo a asi je brzy, tak jsem si ho před 5 dny dělala a byl negativní. :( Nevím jestli jít k Dr. a říct že jsem možná těhotná kvůli lékům. Nechci být pak tam idiota :(

Reakce:

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 2 inzeráty 26.02.18 20:23

A termín ms která má přijít? Zopakovala bych test. K Mudr bych šla a rekla, že je sance, že jsem těhotná dá léky co nevadí

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 26.02.18 20:34

Kdy máš termín ms? zkus pak test znovu. Jinak na zánět močových cest jsou i ATB, které lze i když jsi těhotná. Sama jsem je v těhotenství měla. A ty máš pořád bolesti, nebo tě pálí při čůrání?

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 26.02.18 20:35

@Sofie92 Za týden by měla přijít

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 26.02.18 20:37

@ŠárkaPu jen pocit a jinak jsem šla 3× asi po 15 minutách a teď je klid. Jakoby mi něco říkalo jdi čůrat, ale naopak se mi nechce.

Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 26.02.18 20:44

Jako antibiotika týden před menstruací by asi ničemu nevadila, technicky je to nemožné. Ale možná jsi jen nastydla, zkus brusinky a lichořeřišnici, mohla bys to podchytit v začátku.

Whitedog
Závislačka 2652 příspěvků 26.02.18 20:45

@Froodepo

No a z čeho usuzuješ, že máš zánět močáku?
Věř mi, že kdybys ho měla, tak to fakt poznáš.

Za týden by ti měla přijít ms a test sis dělala už před 5 dny?? To není divu, že byl test negativní. 7+5=12 - 12 dní před termínem menstruace. Holka, přečti si něco o ženském menstruačním cyklu a o tom, co se děje při a po oplodnění. Učebnice pro ZŠ by ti na tohle mohla stačit…

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 26.02.18 20:47

@Whitedog tak k Vašemu příspěvku nemám ani odpověď

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 26.02.18 20:49

Tak si zajdi k lékaři a řekne ti co a jak :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 20:56
@Froodepo píše:
S partnerem máme bohatý milostný život. Tak týden po sexu mě bolel podbřišek.

To jako po jakém sexu, když máte bohatý milostný život??

Nemohla jsem sedět v normální poloze. Musela jsem být vždy nakloněná dozadu.

Já někdy mívám hodně hodně bolestivou ovulaci, nemohlo to být ono?

Píšeš že MS má přijít za týden, a test sis dělala před 5 dny. To mohlo teda být tak v době ovulace, ne? Nebo tak dva dny po ní? Tak to asi tt bude negativní i kdybys měla čekat trojčata :-p

Únava, bolení prsou… já teda antiko nikdy nebrala ale nemohlo by to být že se tělo vrací po ní do normálu?

@Froodepo píše:
jen pocit a jinak jsem šla 3× asi po 15 minutách a teď je klid. Jakoby mi něco říkalo jdi čůrat, ale naopak se mi nechce.

Tak nevím tohle já mívám spíš když celej den nepiju. Močák, to musím do hodiny na pohotovost jak chcípám bolestí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >