Zánět močového měchýře a špinění

132
26.7.15 16:48

zanet mocoveho mechyre a spineni

Ahoj holky, pred 14 dny jsem dostala antibiotika duoflex? (Omlouvám se ale nazev ted presne nevim).zanet mocaku 6 dnu sem brala antibiotika, po 3 dnech uplne v klidu v moci sem mela (+) a v pondeli pri kontrole mi doktorka rekla ze tam mam stopu krve ale muze to byt k tomu zanetu. Dnes jsem v 17+3 tt a ranoo mi zacalo mirne krvaceni, cira krev, odebral 3 vzorky na laborku ale vysledky az ve ctvrtek. Rekl ze s miminkem to nema nic společného ze nevidi ze by to bylo k tomu těhotenství. Ted mam (+++) stopa krve a predepsal mi cipek. Mam strasny strach, prvni těhotenství dopadlo samovolnym potratem kvuli hematomu… mate tady nektera zkusenost? Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.7.15 16:51

Mám zkušenost se střevníma bakteriema moči, který právě způsobují záněty močáku. V těhotenství jsem je měla a hrůza. Špinila jsem furt a měla i výtoky, takže věčně jsem byla na antibiotikách.

• Nahlásit
  • Citovat
132
26.7.15 16:54
@Anonymní ušenost se střevníma bakteriema moči, který právě způsobují záněty močáku. V těhotenství jsem je měla a hrůza. Špinila jsem furt a měla i výtoky, takže věčně jsem byla na antibiotikách.

To prave rikal ze kdyz tak doplníme lecbu antibiotiky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.15 16:58

@Nikolkar Já se v těhotenství hrozně bála brát antibiotika. Jsou to svinstva. Ale lepší zas než neléčit. Uvidíš, já měla výtoky a špinění asi i od streptokoka a střevních bakterií v pochvě.

• Nahlásit
  • Citovat
132
26.7.15 17:10
@Anonymní píše:
@Nikolkar Já se v těhotenství hrozně bála brát antibiotika. Jsou to svinstva. Ale lepší zas než neléčit. Uvidíš, já měla výtoky a špinění asi i od streptokoka a střevních bakterií v pochvě.

Ja vim ja to léčit chci ale ten strach me nici, ta nejistota.. Vim ze to bude spojene s tim zanetem ale ten je taky spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.15 17:25

@Nikolkar naprosto chápu. A z kultivace ti taky vychází ty bakterie v moči?

• Nahlásit
  • Citovat
132
26.7.15 17:38
@Anonymní píše:
@Nikolkar naprosto chápu. A z kultivace ti taky vychází ty bakterie v moči?

[/citace
Presne je tam napsano : " krev +++, jinak neg."

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.15 18:54

@Nikolkar tak to nemáš žádné střevní bakterie. Já s tím měla fakt problémy, nemohla jsem se toho zbavit a každý mě strašil, že musíme dávat antibiotika jinak se něco mimču stane.

• Nahlásit
  • Citovat
132
26.7.15 19:47
**@Anonymní*píše:
@Nikolkar tak to nemáš žádné střevní bakterie. Já s tím měla fakt problémy, nemohla jsem se toho zbavit a každý mě strašil, že musíme dávat antibiotika jinak se něco mimču stane.

Ja si furt myslim ze to ma na svedomi ten zanet doufam v to. Vecer si dam prvni cipek a uvidime co dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 09:08

@Nikolkar jo nejspíše bude, ale tak uvidíš co ti řekne doktor.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama