Zánět močového měchýře bez pálení.

683
22.4.21 08:46

Zánět močového měchýře bez pálení.

Ahoj, mám takový problém. Už více jak týden mě bolí v podbříšku. Před 3 dny jsem Byla u dr a ta mi řekla, že to může být slepé střevo. Zašla jsem ještě na gyndu na utz a tam vše ok. No nakonec podle moči, zjistili zánět močového měchýře. Ale mě se to nezdá. Nenachladila jsem se nikde, nic mě nepálí, ani nechodím často na toaletu. Mám pouze tu protivnou bolest a plynatost( zaražené větry). Dr ještě říkala, že to může být od ledvin. Ani krev mi nevzali, pouze crp a to bylo skoro 8, to značí lehký zánět.
Ano moč je kalná, a plavou v ní bílé kousičky (není to bílkovina), ale už 3 dny beru atb a břicho pořád bolí. Je tady někdo kdo měl taky zánět, aniž by ho pálelo při močení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
22.4.21 08:53

@verisek89 ano já to tak mívám, přesně jak ti to říká doktorka, může to být od ledvin je to totiž propojené…mívám záněty i bez pálení, příznaky mám, že je mi špatné, točí se mi hlava, mívam i teplotu. naposled, co jsem se jela k moři polecit, tak jsem tam chytla takový zánět mocaku, že jsem měla 38stupnu a musela jsem tam být v nemocnici :P v Turecku jo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
22.4.21 09:03

Dřív jsem na zánět mocaku trpěla a nikdy to nebylo spojené s pálením, vždy jen bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
22.4.21 09:04

@Mayaa007 tak to sis ji teda užila 😄 no ja to mám právě takhle poprvé. Jednou jsem měla zánět, ale to jsem hned poznala- bolest při močení, takový pocit jít na toaletu, ale neodešla ani kapka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
22.4.21 09:15

@verisek89 no většinou já mám všechno možné kolem jen ne to pálení 😄ale tak nějak to už poznám mám to léta ty záněty a jak vidíš nepomáhá ani ozdravný pobyt u moře 🤔 😄, tehle zanetu se člověk blbě zbavuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.4.21 20:31

@Mayaa007 jo přesně, bez pálení, jen ty příznaky, co popisuješ.. teplota, bolí podbřišek, motá se mně hlava, nevolnost, únava..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
23.4.21 15:58

No nevím, 4 dny beru atb, moč se mi zdá už ok, je čirá, ale ten podbrisek :( pořád děsně bolí. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
23.4.21 16:03

@verisek89 zkus vydržet, mně se většinou udělá líp až 5. Den 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
26.4.21 11:51

Tak moč už je v pořádku, ale bohužel bolesti v podbříšku neustoupily :( dr mě poslala na sono. Tak jsem zvědavá zda je to od toho zánětu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
26.4.21 12:57

@verisek89 může to být ještě dojezd zánetu, nedoléčený zánět (někdy to fakt chce víc ATB zkusit), já mívám moč vždy v pořádku a bacila tam mám…
také to může mít gynekologický původ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
26.4.21 13:37

@kavia81 na gynekologii jsem byla a vse ok.. delala mi vnitrni utz tak snad je to dobre videt. Zadny nalez…taky jsem si rikala, ze to muze byt jeste dojezd, ale nic mi uz nepredepsala. Ani nevzala moc na kultivaci, coz me fakt stve, protoze tam se muze ukazat, zda tam nemam nejakou bakterii. Koupila jsem si v sobotu domaci test na crp a mam bakterialni infekci. Me prijdou, ze tem doktorum je vse jedno, hlavne ze NECO diagnostikovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
26.4.21 13:40

@verisek89 chápu beznaděj, moje obvodní je to samé. Doporučuji jít přímo na urologii. já jsem už od ledna díky tomu na ATB léčbě, no noc beru furolin, mám bacil v močovém měchýři..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
9.5.21 20:36

@kavia81 tak jsem byla na urologii, trosku me zprdnul za to, zejsem tam prisla “na pul vylecena”. Udelal utz a podle neho vsechno v poradku. Ani moc mi nevzal na kultivaci, pouze mi nasadil atb macminor na doleceni. Nezabralo. Sono bricha taky ok a gynekolog podruhe taky v poradku. No bolest v podbrisku stale mam i zarazene vetry, z toho me boli i streva :( V utery jdu na kolonoskopii. Takze ted si rikam, je to vubec zanet mocoveho mechyre? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat