Zánět močového měchýře když kojím

21.2.20 11:30

Zánět močového měchýře když kojím

Ahoj, chci se zeptat.. mám nejspíš zánět močového měchýře.. ( bolest při močení a časté močení ) jenže kojím.. paní v lékárně mi čaj neprodala, že to není vhodné při kojení.. co by jste mi doporučili? :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

728
21.2.20 11:36

Šmarjá a proč ti nenabídla urinal akut nebo uroval to se může i v těhotenství. Já brala při kojení i ATB na močák, ale to ti samozřejmě musí předepsat lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12071
21.2.20 11:37

A nic jiného ti nenabídla? Fakt super odbornice.

1. hodně pij - víceméně cokoliv, potřebuješ co nejčastěji čůrat co největší objem, abys případné bakterie spláchla a nedala jim čas se pomnožit.
2. kup něco, kde je manoza a brusinkový extrakt dohromady - obojí můžeš při kojené - manosa je jen sachardid.

Pokud obtíže přes víkend neustoupí, zajdi s vzorkem ranní moči v pondělí k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:38

@Pantalaimon nevím co to bylo za lékárnici.. řekla, že nic nemůžu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:39

@Ou děkuji moc hned běžím do lékárny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
21.2.20 11:39

Samozřejmě pít, úplně nejlíp teplou vodu se špetkou jedlé sody. Hlavně ne ovocné čaje a džusy, ty to spíš zhoršují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:40

@Pantalaimon děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
21.2.20 11:41
@Jančadáda píše:
@Pantalaimon nevím co to bylo za lékárnici.. řekla, že nic nemůžu :(

Manoza a brusinky je třeba zrovna ten uroval akut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
21.2.20 11:42

@Jančadáda Není zač, ať je to líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
21.2.20 11:49

@Jančadáda mě vždycky pomohla BLOKURIMA, nedám na ni dopustit a to jsem si užila s nastydlim mocakem až po ledviny až až i v nemocnici a tohle je fakt vždycky první po čem sáhnu. Je i pro těhotné a kojící. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
21.2.20 11:55

Ja mam zanety chronicke, takze vim, co to je za neprijemnosti. Me treba urinal akut nrbo urival nikdy nepomohl z bezne dostupných produktu. Bud antibiotika, ktere to stejne preleci nejlepe - zalezi taky jak moc to mas rozjety, nekdy to jde zahnat i volne dostupnejma lekama. A z tech doporucuju Blokurimu, jist susene brusinky klidne v jogurtu, je to i dobre nebo zobat jen tak. A samozrejme hodne, hodne pit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
21.2.20 12:11

Hlasuji pro blokurimu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu