Zánět močového měchýře, menstruace

3
8.3.21 13:13

Zánět močového měchýře, menstruace

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, je mi 18 a jsem jeste panna. 21.2. jsme se s přítelem jen mazlily, byl kouskem ve me ale neodpanil me, preejakulatu produkuje malo a navíc si ho předtím ještě „utrel“. To mi ale nic nebylo, jenže 3.3. Jsme se znovu mazlily, neudelal se do mě ani na mě. Stale panna jsem, jde o to že zhruba od pátku mě začalo šíleně tlačit v podbřišku, jakobych mela silnou menstruaci, ale ms nikde. Měla jsem i tvrdý podbřišek, 3 dny mě takto šíleně bolelo břicho až jsem si myslela že to nevydržím. Potom jsem šla pořádně na velkou a tlak se nejak uvolnil, už me tam tak netlačilo ale stále me to bolí. Od včerejška se k tomu přidala i bolest celého těla, zad, hlavy a motáni hlavy, občas mam i zimnici a jsem unavená a slabá. Četla jsem že to může být zánět močového měchýře, při curani me to nepálí, neřeže, pouze mě bolí podbřišek a částečně i ledviny, přijde ze kdyz se vycuram tak to začne vevnitř bolet více. Vycuram se normálně, i barva moči mi přijde normální ale nevim :(. Volala jsem dr. A ta mi řekla at zitra donesu ranní moč. Tak uvidím co mi řekne. Jen se chci zeptat. Holky, probíhal u někoho takto zánět? A opozdila se vam z toho ms? Já mám ms pravidelnou, akorat se netrefi přesně den, většinou to dostavam do toho 15.-20. priznaky na ms i docela mám, ale jsem zmatena z toho že mi celkově není dobře a citim se nemocná :( nevim jestli me boli podbrisek z toho ze to mam dostat nebo z toho ze mam tam nekde dole zánět :( děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7613
8.3.21 13:18

Spíš na tebe něco leze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
8.3.21 13:31

Já jsem měla před třemi tydny úplně stejný průběh. Opravdu doslova všechny příznaky co popisujes na chlup stejné. Rozbor moči potvrdil sice nějaký nález, ale nic výrazného, dostala jsem antibiotika. Zdálo se že zabírají, ale pár dní po dobrání se vrátila zpět bolest podbřišku i bolest v břiše po močení, slabší občasná bolest ledvin :nevim: Zřejme to bude chtít silnější antibiotika :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.3.21 13:45

@LucyLiu a dostala si menstruaci? Mě taky připadá, že neco v té moči budu mít. Je pravda ze jsem se na mocak nejak nechranila :(. Občas se mi chce i zvracet a zacinam citit i ledviny. Proste priznaky na ms ale ms nikde, a do toho jakoby na me neco lezlo :(. Uvidíme co se z toho vyklube. A ty si zkus zavolat o silnější atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
8.3.21 13:51

@Holka188 MS jsem dostala bez opoždění, v tom problém nebyl. Upřímně si myslím, že je nepravděpodobné, že by jsi byla těhotná. Každopádně to bolení podbřišku před tou MS bylo jiné než ta bolest předtím nebo i teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.3.21 13:58

@LucyLiu Určitě těhotná nejsem, zas tak hluboko nebyl, opravdu jen kousek a neudělal se. Cítím tu bolest spíše v mocaku, a po curani je trosku silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat