Zánět močového měchýře nebo vaginální zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikigali
Nováček 1 příspěvek 02.01.19 10:35
Zanet mocoveho mechyre nebo vaginalni zanet?

Zdravim kolegynky. Mam takove trapeni. Cca pred mesicem jsem mela nechraneny styk s jednim mym znamym.. Blba, blba, blba :lol:
Dva dny po jsem zacala pocitovat svedeni po curani. Zavedla jsem preventivne cipky od Gyntimy. Moc nezabralo, svedilo stale a pridalo se castejsi chozeni na zachod. To jsem tedy nasadila Rowatinex a lichorerisnici na mocove cesty. Pres den vzdy dobre, k veceru paleni zesililo, pridalo se i lehke stipani primo pri curani. V domeni, ze jde o zanet mocaku jsem sla k obvodacce. Nasadila mi Furolin na 5 dni, ktery vubec ale vubec nezabral. Sla jsem tedy znovu, vyfasovala jsem oxlofin a moc byla poslana na kultivaci. Vysledky kultivace jsou negativni. Mam se tedy stavit ke sve gynekolozce.
Mate nekdo zkusenost? Priznaky mam takove smisene - castejsi chozeni na wc, paleni mocove trubice i behem dne, paleni i pochvy, belavy vytok (ktery mam uz ale pul roku a udajne to nic neni), citlivy podbrisek. Piju tak 2 az 3 litry denne, nepozoruji v moci zadne zakaleni. Na gyndu jsem objednana na 10.ledna.. :nevim:

Reakce:
LennyL1
Kecalka 452 příspěvků 02.01.19 10:47

U mě to bývá mykóza nebo prvoci. Zkus Entizol.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33709 příspěvků 10 inzerátů 02.01.19 10:50

Chlamydie, trichomoniáza… :nevim: nebo nějaké jiné sexem přenosné brebery. Zajdi na gynekologii a nech si udělat stěry, aby ti mohl doktor napsat něco přesně na ten typ infekce, který jsi chytila.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7158 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 11:03

@kikigali Nejspíš jsi chytla nějakou infekci od toho známého. Zajdi co nejdřív na gyndu, ať se ti to nerozjede. A modli se, aby se to dalo přeléčit bez následků.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 11:14

Ahoj. Já měla něco podobného teď v těhotenství, žádný výtok nestandardní, nic, jen to občasné pálení a problémy s močákem. Dr. mi dělal stěry a byly to nakonec obyč kvasinky, nasadil mi clotrimazol a výplachy CLOGIN. Ty byly super, přešlo to asi po 2 dnech, jen jsem dolecila a mám klid. Takže určitě na stěry, ale jako první pomoc si zkus někde koupit ten CLOGIN, je přírodní a doktor říkal že dělá zázraky a fakt. Pálilo to trošku při výplachu, ale pak dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >