Zánět močového měchýře pár dní po ovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 18:20
Zánět močového měchýře pár dní po ovu

Zdravím, vím že na toto téma je tu hodně diskuzi ale myslím že můj problém je hodne specificky.. Snažíme se s manželem o miminko asi 4 nebo pátý měsíc. Ale zrovna tento měsíc se u me 2 dny po ovulaci objevil zánět močového měchýře a pobíram antibiotika.. Chtěla bych se zeptat kdybych náhodou teď otěhotněla jestli má embryo sanci se udržet když už tak na začátku mám tyto potíže..a beru ty antibiotika.. Můj názor je že je šance opravdu mizivá. Ale. presto se radši zeptám na predchozi zkušenosti.. Pro někoho snažení 5 měsíců může připadat kratoucka doba ale pro me je to jako věčnost :( snad to vyjde.
Prosím, jestli se to někomu bude zdát jako směšný dotaz tak to nekomentujte.
:hug:

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43510 příspěvků 02.12.18 18:29

Takhle na začátku je to všechno nebo nic. Buď bude dostatečně silné a přežije to bez následků (uhnizďovat se stejně začíná tak 7-10 dní po ovulaci), nebo to vzdá a ani nezjistíš, žes byla těhotná. Teď už s tím stejně nic nenaděláš, pořádně doleč ten močák a nech to na osudu. Jinak pokud se snažíte o dítě a mohla bys být těhotná, hlásila bych to lékaři, aby ti dal atb v těhotenství vhodná.

Dynamickaela
Povídálka 14 příspěvků 02.12.18 18:47

@ugluk děkuji, no já jsem mu to říkala, a antb mi dal ta, která jsou vhodná v těhotenství. :* děkuji za odpověď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >