Zánět močového měchýře po sexu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.5.22 11:22

Zánět močového měchýře po sexu?

Ahoj, poslední dobou když mám sex tak se mi pak na druhý den objeví zánět močáku. Tak rok zpátky se mi to začalo dělat, měla jsem to třeba 4× za sebou, vždy po sexu. Teď jsem s nikým dlouho nic neměla tak jsem měla klid, ale teď jeden sex a je to tu zas… neměli by jste nějaké preventivní rady? Cely život bez sexu být nechci a ani po každém sexu na to trpět :D závidím těm co s tím problém nemají :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1476
1.5.22 11:23

Kup si Blokurimu ;) v příbalovém letáčku je přímo dávkování před a po sexu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2339
1.5.22 11:29

Já mám teď zánět močáku po 20 letech a taky po sexu. Dr. mi říkal, že by to chtělo se jít po sexu vycurat a právě pít tu blokurimu, ale je to trochu kontraindikace, když chceme mimčo :lol: Tak říkal, že stačí jít čůrat třeba hodinu po sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5888
1.5.22 11:35

Někdo to tak bohužel má. Takže jak už zde bylo psáno, jít se vymočit po sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 11:37
@Lucka1111 píše:
Někdo to tak bohužel má. Takže jak už zde bylo psáno, jít se vymočit po sexu.

@Lucka1111 no to já právě dělám

• Citovat
  • Nahlásit
4636
1.5.22 11:42

Mám to taky, už ne tak často, dřív to bylo častější. Chodím hned po sexu čůrat, pokud se partner udělá dovnitř, tak i sprchovat. Jinak nic. Dřív nepomáhalo skoro nic, jen antibiotika, asi jsme si s tehdejším partnerem po tyhle stránce nesedli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 12:06
@Azeretereza píše:
Mám to taky, už ne tak často, dřív to bylo častější. Chodím hned po sexu čůrat, pokud se partner udělá dovnitř, tak i sprchovat. Jinak nic. Dřív nepomáhalo skoro nic, jen antibiotika, asi jsme si s tehdejším partnerem po tyhle stránce nesedli.
@Azeretereza
Mne teda asi nesedne nikdo :lol: myslíte že by pomohl třeba kondom?
  • Citovat
  • Nahlásit
446
1.5.22 14:06

Mám doma cucaci brusinkove tablety. Jakmile cítím jenom trochu nekomfort, tak si je beru. Pokud si je vezmu včas, tak krásně zabiraji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 14:52
@claarca píše:
Mám doma cucaci brusinkove tablety. Jakmile cítím jenom trochu nekomfort, tak si je beru. Pokud si je vezmu včas, tak krásně zabiraji

@claarca můžu poprosit o název?

• Citovat
  • Nahlásit
446
1.5.22 21:42
@Anonymní píše:
@claarca můžu poprosit o název?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...