Reklama

Zánět močového měchýře - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 16:53
Zánět močového měchýře rady

Dobrý den, mám dotaz už skoro 14 dni se léčí se zánětem močového měchýře prvně jsem dostala biseptol ten nezabral tak jak by mnel tak mne pak zas chytili bolesti a teď jsem dostala jiná antibiotika a už je to 3 den co je beru a začalo mne bolet pravé trislo už jsem z toho vyčerpána pořad pijí utologicke čaje atd a nemohu se toho nějak zbavit mám to poprvé

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vendullinka
Kecalka 363 příspěvků 08.01.17 17:00

Pokud nezabrali druhé antibiotika, budeš muset znovu k lékaři, ten by měl poslat moč na kultivaci a pak nasadit antibiotika, které jsou citlivé na konkrétní bakterií..U mě to tak teda bylo..Taky mi zabrali až třetí, ale já to měla už i na ledvinách, takže bolesti zad a vysoké horečky… :zed:
Ještě pomáhají brusinky.. já si koupila přímo v tabletách a každé ráno preventivně jednu beru + pořádně pít a být v teple..

krtek93
Neúnavná pisatelka 17242 příspěvků 08.01.17 17:00

Lichořeřišnice. Možná to u mě bylo placebo, ale poté, co jsem jednou po viróze vystřídala troje atb kvůli močáku, mi lichořeřišnice pomohla (minimálně podpořila léčbu). Koupila jsem v lékárně kapky a brala přesně podle návodu (třikrát denně určitý množství do vody, tušim před jídlem… no je to tam napsaný).

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 08.01.17 17:01

Vyměň ten urologický čaj za jakoukoliv jinou tekutinu. Mně nebyl doporučen, že je hodně agresivní a jeho doporučování je zastaralé. A hodně mi pomáhají kapky z lichořeřišnice, jsou volně prodejné v lékárnách. Ale každopádně znovu k lékaři, ATB asi byly nasazeny špatně, pokud nezabraly

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 17:03
@michellll píše:
Dobrý den, mám dotaz už skoro 14 dni se léčí se zánětem močového měchýře prvně jsem dostala biseptol ten nezabral tak jak by mnel tak mne pak zas chytili bolesti a teď jsem dostala jiná antibiotika a už je to 3 den co je beru a začalo mne bolet pravé trislo už jsem z toho vyčerpána pořad pijí utologicke čaje atd a nemohu se toho nějak zbavit mám to poprvé

a je to fakt jen zanet mocaku? Biseptol sedi malokomu musis k dr pro jiny atb ale ja bych nerekla ze je to jen zanet mocaku

krtek93
Neúnavná pisatelka 17242 příspěvků 08.01.17 17:04
@SussieS píše:
Vyměň ten urologický čaj za jakoukoliv jinou tekutinu. Mně nebyl doporučen, že je hodně agresivní a jeho doporučování je zastaralé. A hodně mi pomáhají kapky z lichořeřišnice, jsou volně prodejné v lékárnách. Ale každopádně znovu k lékaři, ATB asi byly nasazeny špatně, pokud nezabraly

To jsem přesně chtěla napsat.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17242 příspěvků 08.01.17 17:08

Ještě k lichořeřišnici - v létě jsem pak řešila opět nějaký bolesti v tříslech, ale moč čistá, tak mě poslali na gynekologii. Tam nejdřív (v pátek), že asi nic a že jdu pozdě a stejně nemůžou v pátek po poledni poslat nic do laboratoře… do pondělka to bylo ještě horší, tak jsem šla jinam a tam že prej zánět, bylo to před dovolenou, tak mi dali nějaký silný atb, braní jen tři dny a prej to pak v těle drží asi týden. No, měla jsem pocit, že nezabíraj, jak by měly, pořád jsem to cítila… tak opět lichořeřišnice a byl klid. Zase - mohlo to být tim, že prostě ty atb zabraly později, ale určitě s ní nic nezkazíš, dokonce je docela dobrá na chuť (nic hnusnýho) ;)

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:09
@JayLee píše:
a je to fakt jen zanet mocaku? Biseptol sedi malokomu musis k dr pro jiny atb ale ja bych nerekla ze je to jen zanet mocaku

A co to muže bejt? Už jsem zoufalá no biseptol byl hroznej :(

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:11

No krev mne odebirali a bylo mne řečeno ze je tam silnější zánět co stoupal na ledviny ale nedošel tam jinak nic a dali mne atb nitrofurantoin

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:11

Jinak líchoresnici kapky mám také Brusinky také algifen a laktobaciliky

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 17:12
@michellll píše:
A co to muže bejt? Už jsem zoufalá no biseptol byl hroznej :(

co mas vsechno za priznaky? :roll:

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:14

Už jsem z toho zoufalá

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:15
@JayLee píše:

Bolest trisla pravého a dělohy

michellll
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 08.01.17 17:18
@JayLee píše:

Po těch atb mne přestali bolet zadá ale začalo mne to trislo a deloha dneska

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 08.01.17 17:36
@michellll píše:
Bolest trisla pravého a dělohy

A na gyndě si byla?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama