Zánět močového měchýře v 5. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misa_bazilova
Nováček 6 příspěvků 07.02.17 17:55
Zánět močového měchýře v 5tt

Ahoj, setkala jste se některá z vás se zánětem močového měchýře v ranném stádiu těhotenství? Jsem v pátém týdnu a trápí mě pálení při čůrání a bolest v podbřišku. Dle rozboru moči mám lehký zánět a doktor mi doporučit zánět „rozehnat“ než léčit ATB na počátku mého těhotenství, které je zázrak. Navíc jsem zánět před dvěma týdny prodělala a řešila ho Macmirorem, ale to jsem nevěděla, že jsem těhotná.

Máte nějaká z vás s tímto zkušenosti? Můj doktor se bojí, aby při nasazení ATB nedošlo k poškození plodu.

Děkuji vám.

Reakce:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 07.02.17 17:59

Já jsem zjistila těhotenství jen díky tomu, že jsem měla zánět močáku. Dostala jsem atb a pro jistotu v lékárně koupila i test. Pak jsem si zajela na gyndu pro atb vhodná v těhotenství. Přijde mi v tomto případě větší riziko nechat zánět rozjet než brát atb.

saphire
Kelišová 6607 příspěvků 07.02.17 18:00

@misa_bazilova v 6tt jsem mela antibiotika. Zdravy plod se udrzi :hug: samozrejme rid se radami lekare, ale obcas je zanet nebezpecnejsi nez nasazeni atb, tak mi to bylo receno

misa_bazilova
Nováček 6 příspěvků 07.02.17 18:01

Děkuju, Karleon, za tvojí odpověď. V kolikátém týdnu jsi teď? Screening v pohodě?

Ukulina
Extra třída :D 14521 příspěvků 07.02.17 18:17

Měla jsem, naštěstí mi pomohl urologický čaj, dá se sehnat těhulím neškodný.

sara1000
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 07.02.17 18:57

Mela jsem v tehu 4zanety. Prvni v 8tt a dostala jsem prave ten Macmiror, takze se asi v tehotenstvi muze.
Kazdopadne se mi narodila zdrava dcera i pres troje antibiotika. Zanety jsem mela velke a dr. rikal, ze je lepsi znicit zanet atb, nez aby se neco stalo s miminkem.
Takze tak.

bienaime
Nováček 9 příspěvků 07.02.17 19:36

Já sem měla zánět močového měchýře zhruba v tom 5.týdnu, brala jsem antibiotika ale uz si nepamatuju název ale byly pro těhotné a bohuzel jsem o mimi přišla, doktor říkal že v prvním trimestru je to rizikové

misa_bazilova
Nováček 6 příspěvků 07.02.17 20:02

Tak ted babo rad, ze… dva posledni prispevky jsou nebe a dudy. @bienaime Podarilo se ti znovu otehotnet?

bienaime
Nováček 9 příspěvků 07.02.17 21:13

5.listopadu jsem byla na revizi a 30.prosince jsem otěhotněla a jsem v 5.týdnu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >