Zánět močového měchýře v prvním trimestru těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.6.22 16:28

Zánět močového měchýře v prvním trimestru těhotenství

Ahoj holky, mám zánět močového měchýře. V lékárně mi nic nedali, že musím nejdříve k lékaři. Je sobota, musím to tedy vydržet do pondělí. Holky, ale řeším, jestli zajít k obvodnímu, nebo na gyndu. Obvoďačku mám milou, která se mi bude věnovat, ale nejsem si jistá, jestli bude vědět, jaká antibiotika mi má předepsat, když jsem těhotná. Na gynekologii mají vždycky strašně lidí, nestíhají a i když je člověk objednaný, tak udělají to nejnutnější a hned tě vykopnou. Byla jsem tam teď ve čtvrtek. Měli hodinové zpoždění a jen jsem vlezla do ordinace, hned jsem byla venku. Měla jsem nějaké otázky. Zeptala jsem se, když doktor dopisoval zprávu. Hned mi vynadal, že jsem ho vyrušila. Prostě tam na nikoho nemají čas.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2711
18.6.22 17:19

Proc by obvodacka nevedela, co predepsat tehotne? Prece nezacnes chodit s kazdou nemoci na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
18.6.22 18:03

I obvodní musí mít nějaké znalosti, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
18.6.22 20:43

Ahoj, já byla v nemocnici na ambulanci urologie a vzali mě hned.Mela jsem zinnat 500 a stalo se mi to bohužel 2× během prvního trimestru tak teď beru preventivně brusinky a snažím se víc pít a neprochladnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.6.22 00:09

Ahoj, mě chytnul lehce močák taky v prvním trimestru a doktorka mi řekla, ať si koupím Blokurimu a hodně piju, bacha na urologické čaje, ty těhotné nesmí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.6.22 07:36

Ahojky.
Bez normálně k obvodnímu. Já byla s prvním mocakem u gynekologa a s druhým už u urologa. Oba dva věděli, co mi předepsat. Ti doktoři to musí vědět. ;) Kdyby sis usekla prst, tak chirurg taky musí vědět, co ti může píchnout a co ne, gyndař to za něj dělat nebude. :mrgreen:
Jinak k té lékárně se fakt nevyjadřuju… Já v obou případech dostala to nejsilnější, co mi v těhotenství mohli dát, a ohromně to pomohlo. Asi si spíš nechtěly pridelavat práci se zjišťováním co můžeš a co ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat