Zánět močového měchýře a opožděná menstruace

Anonymní
5.4.20 12:13

Zánět močového měchýře vs. menstruace

Ahoj holky, obracím se na vás s otázkou. Má situace je taková trošku zamotaná. Před měsícem jsem měla údajně zánět v močáku (moč brali v nemocnici ale necevkovanou).. Měsíc jsem se snažila dovolat na vysledky ale díky kybernetickému útoku jsem o ně přišla - jediné co mi řekli že jsem měla leukocyty na 130 a nějaký hlen v obsahu. Nikdy jsem netrpěla na tyto potíže tudíž nevím jestli zánět. Můžu poprosit zkušenější - jedná se o vysokou hodnotu leukocytů? Čili - může blokovat menstruaci? Podotýkám že jsem nikdy neměla menstruaci zpožděnou víc než den, vždy se dostavila i přes silný autoimunitní zánět ve střevech. I přes obří dávky progesteronu jsem ji vždy dostala..

Jediné potíže které mám jsou že chodím častěji na záchod, ráno je moc hnědší barvy ale přes den normální, nic nepálí, nereze, tlaky jedině v podbřišku a zádech. Prsa lehce napnutá jak před menstruaci, ale zatím nikde. Testovat zatím nechci - tisíc let jsme se pokoušeli o dítko a nic z toho, akorát velké zklamání z biochemek.

Děkuji za rady a neukamenujte mě prosím :mrgreen: nikdy jsem zánět močáku neměla tak nevím co je a není normální..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

253
5.4.20 13:21

Já si prošla zánětem močových cest dvakrát, pokaždé to proběhlo úplně jinak, jednou bez bolestí, jenom se mi více chtělo chodit na záchod, podruhé se šílenými bolestmi, pálením, horečkami atd, to co popisuješ, tak jsem měla, takže já bych tipla, že to klidně může být zánět močáku - jo a menstruace se mi tehdy kvůli tomu opozdila o dva nebo tři týdny dokonce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 13:39
@Malaika1234 píše:
Já si prošla zánětem močových cest dvakrát, pokaždé to proběhlo úplně jinak, jednou bez bolestí, jenom se mi více chtělo chodit na záchod, podruhé se šílenými bolestmi, pálením, horečkami atd, to co popisuješ, tak jsem měla, takže já bych tipla, že to klidně může být zánět močáku - jo a menstruace se mi tehdy kvůli tomu opozdila o dva nebo tři týdny dokonce

Dekuji mockrát, nikdy jsem to právě neměla. l tak vůbec netuším jak to probíhá atd. Děkuji ještě jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
253
5.4.20 13:53
@Anonymní píše:
Dekuji mockrát, nikdy jsem to právě neměla. l tak vůbec netuším jak to probíhá atd. Děkuji ještě jednou :)

ono to může probíhat různě, u mě se to pokaždé projevilo jinak, každopádně čím déle to neřešíš, tím je to horší a postupně se to zhoršuje a zhoršuje…zkusila bych nejdříve ten test, abys věděla, že těhotná fakt nejsi, pak bych zavolala kdyžtak doktorce a řekla, co a jak, já třeba nevím, kolik je ta hodnota leukocytů, mně jen vždycky jasně řekli, že tam nějaká infekce, ať už v krvi nebo v moči je a dali mi na to léky (antibiotika) - jednou mi MS přišla normálně, podruhé se zpozdila o 2-3 týdny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 14:52

@Malaika1234 no, řešila jsem to právě protože jsem byla akutně v srpnu 2× operována kvůli ileu od té doby se to čůrání šílené zhoršilo, k lékaři jsem chodila co každý třetí den a neustále se vymlouvali na to že to je pooperační stav, že si to vše potřebuje sednou :( začátkem února jsem se poštěkala s doktorama na cez mi vzali moc ale necevkovanou ale na naši nemocnici byl kybernetický útok a navíc ještě situace s koronavirem tak jsem se buďto nedovolila nebo mi řekli „teď na vás nemáme čas“, což jsem nějak tak chápala no :( takže teď jsem byla ještě u obvodacky která mě vycévkovala a výsledky mám mít zítra ale k leukocytům se nevyjádřila :( ale jseš moc hodná žes napsala, a testem ještě počkám, zklamání už bylo dost za těch pár let, pár dnů mě už nezabije a aspoň mezitím zjistím jak je teda na tom ten močák :)

• Nahlásit
  • Citovat
6.4.20 15:34

Tyjo, tak velké zpoždění menstruace kvůli močáku… :think: já mám zpoždění 8 dní, bolesti v podbřišku, takový ty pár dní před, většinu dne spíš uprostřed podbřišku, čůrám vcelku dost, a jak tak studuju všechny možné stránky a hledám možné i nemožné důvody, tak mi teda ( kromě cysty na vaječníku) vychází taky nějaký zánět. :( Naštěstí jdu ve středu ke gynekolog.,tak se dozvím víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama