Zánět močového měchýře, vyznáte se někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kacka52852
Povídálka 12 příspěvků 16.10.18 19:17
zanet močového měchýře, vyznate se nekdo ?

:* Ahoj holky, dnes dem byla u sve dr. Podle myho mam problem s mocakem, zitra mam samozrejme donest moc nasla jsem cca 2mesice starou zprávu na moc a krev, kterou jsem mela davat skrz bricho doktorovi, ale ta ho absolutne nezajimala.. chci se zeptat jestli se v tom nejaka nevyznáte, protoze doktor nejsem ale prijde mi to dost… leukocyty 36<ul15
A bakterie 421<ul100

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 16.10.18 20:04

Tak 2 měsíce stará zpráva je úplně na nic, pokud máš problém teď tak si musíš nechat udělat testy znova. Hodnoty nevím ale cos měla před 2 měsíci už můžeš mít dávno jinak.

Kacka52852
Povídálka 12 příspěvků 16.10.18 20:27

@Kriss Tina to je mi jasny :oops: ale i tak sem se chtela zeptat, jestli tomu treba nekdo nerozumí, protoze pochybuji ze by se neco ,, spatnyho,, samo od sebe zlepšilo, víte jak to myslim:)

Ela025
Kecalka 198 příspěvků 17.10.18 06:29

36 leuko moc není, u zánětu já osovně mám daleko víc, vlastně i mimo zánět a bakterie jsou trochu zvýšený, taky záleží, zda jsi odebrala moč správně- střední proud, po důkladném umytí- jestli jsi jen prostě odebrala moč, mohla být kontaminována už samotný odběrem, ale klidně i slabší zánět. 2 měsíce starý výsledky jsou ale k ničemu, když máš problémy teď…nech si nabrat po umytí novou moč a uvidíš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >