Zánět močových cest a špinění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 19:32
Zanet mocovych cest a spineni v tehotenstvi

Ahoj, jsem 34tt a uz dva mesice me trapi spineni, doktorka ani pohotovost nic nenasly. Tento tyden jsem dostala ATB na zanet mocovych cest a spineni najednou ustalo. Myslite, ze to spolu muze souviset? Nebo ze by lekari,,prehledli,, zanet? Dekuji za nazory

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.02.18 19:35

Určitě to z toho mohlo být, a nejspíš to asi přehlídli.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 19:49

@Petruna21 moc diky za nazor a odpoved. Jeste, myslis ze to muze mit vliv na miminko?

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.02.18 20:11

@Dadu93 To si nemyslím, já dostala zánět močáku hned na začátku cca v 11 týdnu a měla jsem antibiotika a po dvou dnech dobrání sem to dosala znova a opět léčba a vše je v pořádku :)

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 20:13

@Petruna21 myslim spis kdyby byl zanet na cipku nebo tak, kdyz ustalo to spineni..

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.02.18 20:15

@Dadu93 Jéé tak to vůbec netuším to ti neporadím :oops: to se musíš zeptat doktora a ten by ti měl říct co to bylo.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 21:24

@Petruna21 ok, moc dekuji, uz ted se desim co z toho nakonec bude :-(

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.02.18 21:38

@Dadu93 Neměj strach a zeptala bych se doktora a ten ti řekne co a jak :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >