Zánět močových cest a špinění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 19:32
Zanet mocovych cest a spineni v tehotenstvi

Ahoj, jsem 34tt a uz dva mesice me trapi spineni, doktorka ani pohotovost nic nenasly. Tento tyden jsem dostala ATB na zanet mocovych cest a spineni najednou ustalo. Myslite, ze to spolu muze souviset? Nebo ze by lekari,,prehledli,, zanet? Dekuji za nazory

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.02.18 19:35

Určitě to z toho mohlo být, a nejspíš to asi přehlídli.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 19:49

@Petruna21 moc diky za nazor a odpoved. Jeste, myslis ze to muze mit vliv na miminko?

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.02.18 20:11

@Dadu93 To si nemyslím, já dostala zánět močáku hned na začátku cca v 11 týdnu a měla jsem antibiotika a po dvou dnech dobrání sem to dosala znova a opět léčba a vše je v pořádku :)

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 20:13

@Petruna21 myslim spis kdyby byl zanet na cipku nebo tak, kdyz ustalo to spineni..

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.02.18 20:15

@Dadu93 Jéé tak to vůbec netuším to ti neporadím :oops: to se musíš zeptat doktora a ten by ti měl říct co to bylo.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.02.18 21:24

@Petruna21 ok, moc dekuji, uz ted se desim co z toho nakonec bude :-(

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 23.02.18 21:38

@Dadu93 Neměj strach a zeptala bych se doktora a ten ti řekne co a jak :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama