Zánět nebo viróza po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 11:55
Zánět nebo viróza po porodu?

Ahoj holky!
Obracím se na vás s žádostí o radu.Jsem dneska 14dni po porodu akutním císařem. Do teď bylo vše naprosto bez problémů, ale včera odpoledne mi najednou vyskočila horečka na 38 a drží se mě pořád. Po paralenu trochu sleze, ale pak se vrátí zpátky. Nemam žádné jiné problémy jako kašel nebo rýmu. Proto mě napadl zánět po porodu, ale břicho mě nebolí a krvácím pořád stejně, tak nevím, jestli by to i tak mohl být zánět. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Prosím o anonym kvůli zdravotnímu stavu.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8665 příspěvků 02.03.19 12:16

A kojíš?? Nemůže to být zánět prsu ?? Já nerodila císařem, ale takhle mně vyskočila teplota při zánětu prsu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 12:22

Kojím částečně.Taky mě to napadlo, ale co jsem četla, tak při zánětu je prs zatvrdly a bolestivý, což taky nemám.Jsem z toho fakt jelen.Necham to asi do zítřka a když to bude pokračovat, tak pro jistotu skočím do nemocnice na kontrolu.

ugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 02.03.19 12:29

Nám teda v porodnici při odchodu říkali - jakákoliv teplota nad 38 v šestinedělí není v pořádku a je důvodem ke kontrole tady. Nemusí to být nic, možná nějaká drobná viróza, ale taky to může s porodem souviset.

P4ja
Echt Kelišová 8665 příspěvků 02.03.19 12:34
@Anonymní píše:
Kojím částečně.Taky mě to napadlo, ale co jsem četla, tak při zánětu je prs zatvrdly a bolestivý, což taky nemám.Jsem z toho fakt jelen.Necham to asi do zítřka a když to bude pokračovat, tak pro jistotu skočím do nemocnice na kontrolu.

No, já taky neměla nějak extra bolesti ani zatvrdliny. Stačilo, aby si malá jeden den trochu poupravila režim a bylo to. Dokonce jsem přemýšlela, jestli nejsem hypochondr, když mě prso ani moc nebolelo. Ale zánět to byl. Každopádně bych nečekala a radši vyrazila na pohotovost.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8299 příspěvků 02.03.19 13:01

Ja bych to teda nepodcenovala. V sestinedeli by me horecka dost vydesila. :think: Ano, muze to souviset s porodem…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:46

Tak nakonec po bližším zkoumání jsem fakt našla červený flek na prsu, takže to bude určitě od toho.Tak zatím obkladem tvarohem a když se to nezlepší, tak povalime k Dr. až manžel dorazí z práce.Diky všem za příspěvky.

Dandinkaaa
Kecalka 213 příspěvků 6 inzerátů 02.03.19 20:14

Mela jsem to same, akutni cisar a pak az doma po cca 4 dnech najednou horecka az 40.Nic me nebolelo, kojila jsem normalne. Brala jsem paralen a tusim, ze do 4 dnu zmizela sama. Cim to bylo nevim, zadne komplikace (jizva, prsa, atd. jsem nemela) . :roll:

Váš příspěvek
Reklama