Zánět nosohltanu u malého dítěte a doktorka nic nedala

3399
15.2.16 11:18

Zánět nosohltanu u malého dítěte a doktorka nic nedala..

Ahoj holky, malej 22.měs, už od soboty nechce jíst, ani pít..i když ho do toho pití musím fakt nutit.. Stěžuje si že ho něco bolí.. Dneska jsme byly u lékaře a po prohlídce doktorka řekla, že má zánět nosohltanu a nic mu na to nedala, prý nic není.. JInak nekašle ani rýmu nemá, ale je více plačivý. Přes den je bez teplot a večer se mu zvýší na 37,8-měčeno v konečníku. Co myslíte, přece ho nenechám trápit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3296
15.2.16 11:24

Ahoj, dávala bych mu Nurofen sirup, uleví od všelijakých bolestí, nejenom od teploty…nosík bych pořádně prostříkávala Stérimarem, posadit dítě na klín, a pořádnou dávku mu stříknout do nosíku, jinak se mi osvědčila ta odsávačka na vysavač - vůbec jsem tomu nevěřila, ale bylo to super účinné, pozor - nesmí se to dělat „na sucho“, ale právě nejdřív prostříknout nosík a za chvilku odsát…potom bych mu stříkla ten Olynth pro děti - ale nesmí se dlouhodobě…Mladší syn na tohle trpěl hrozně a taky v tom věku okolo 2 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
15.2.16 11:24

Tak mu zkus dát Nurofen nebo Panadol, ten mu uleví a bude mu na chvíli líp. Jinak na to opravdu asi nic nepomůže. Případně ještě třeba kapky do nosu, pokud ho má ucpaný, aby se mu lépe dýchalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
15.2.16 11:28

Pokud ma ucpane dutiny, davej sinupret.Nos prostrikavat sterimarem Cu na ucpany nos. Nurofen kdyztak pouze cipky, sirup drazdi ke zveaceni.

• Nahlásit
  • Citovat
11689
15.2.16 11:56

@LLenule111
zánět nosohltanu bez rýmy? a dýchá volně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
15.2.16 12:01

@LLenule111 A koukala mu do uší? Mladší to takhle jednou měl, taky ani neměl rýmu, měl právě tu zadní, a už měl chycené uši. Rozehnalo se to kapkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
15.2.16 12:49

Taky bych uvažovala na ušima, dcera měla ze zánětu nosohltanu nakonec i zánět stredousi. Bez teplot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
15.2.16 13:10

:mavam: Malej na to trpí, páč má zvětšenou nosní mandli, tak nás čeká vytržení. Má 28 měs. a zánět nosohltanu několikrát do roka. Někdy bez teplot, rými, kašle, někdy i s teplotou a pořádnou rýmou. To pak taky nejí, má prosáklej krk, je plačtivej a unavenej, ale taky na to od doktorky nic nemáme. Jen nám vždycky řekne ať kapu do nosu, tak dávám nasivin a když má i kašel tak bylinný sirup, na teplotu čípek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
15.2.16 13:34

Holky malej dýchá normálně, takže ucpaný nos nemá, nekašle.. MOžná ho asi jenom bolí v krku, když nechce jíst. A do uší se mu lékařka nedívala. Přes den je bez teplot, tak mu asi čípky nurofen dávat nebudu ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
15.2.16 13:36

Jo a ještě mi doktorka řekla, že mu mám dávat stoptussin a něco na rýmu.. I když nekašle a rýmu, ucpaný nos nemá? To se mi zdá divný přístup léčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama