Zánět plodových obalů, potrat - jak jste se s tím vyrovnali?

3607
11.12.19 12:58

Zanet plodovych obalu, potrat porod

Ahoj Vsem, pred dvema tydny jsem musela porodit svou dceru ve 22tt. Byla krasna, moje holcicka. Mela jsem zanet plodovych obalu, cekame na vysledky hystologie. Jak jste se s tim vyrovnali, kdo pak otehotnel atd.

Vsem dekuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

348
11.12.19 18:34

Ahoj, zažila jsem dvakrát, přidej se do naší skupiny Otěhotnění po potratu v 2.trimestru. Tam si můžeš přečíst naše příběhy i ten můj a zeptat se na co chceš. No jak se s tím vyrovnat, chce to čas, časem se ta bolest otupí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
11.12.19 18:35

Ahoj. Moc mě mrzí, co se ti stalo a že jsi přišla o svoji holčičku. Bohužel vím, jak to bolí. Sama jsem maminkou andilka Vašíka, zemřel 4 dny po porodu. Je to 14 měsíců a myslím na něj denně. Ale ta bolest je již jiná, čas to nejhorší zahojí, vzpomínky zůstanou. Pokud se chceš vypovídat, mě moc pomohla uzavřena skupina Prázdná náruč. Jsme tam jen maminky andílků, jedna druhou vždy „vyslechneme“ a pokud to jde, poradíme si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
14.12.19 07:24

@Reny28 mohla bych se zeptat jak skupinku najdu? Našla jsem jen diskuze, skupinku bohuzel ne.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
14.12.19 08:36

@Rickym nemáme uzavřenou skupinu, řešíme to v tý veřejný, napiš tam nebo klidně mě soukromou zprávu, kdyby si chtěla vědět něco víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
23.12.19 08:26

@Marcepan ahoj.. já včera potratila v 19tt… Praskla mi voda..nikdo neví proč se to stalo.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
23.12.19 08:44

@Lusicek to mne strasne moc mrzi. Ted to bude tezke obdobi. Ale musis jit dopredu. Muj manzel to v sobe ihned uzavrel, ale my zensky tohle neumime. Kdyby jsi si o tom chtela popovidat, napis klidne soukromou zpravu. Drzim pesti, at se Ti brzo ulevi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
29.12.19 20:57

@Lusicek ahojky,já takhle z ničeho nic-prasknutí vody přišla o naši holčičku tuším 20+4??? ve 2015,tenkrát mi bylo 43 a šlo o přirozené početí. Od té doby nemáme štěstí, manžel mi vlastně až letos v březnu přiznal, že ho to tak sejmulo, že se mnou po tom všem nechtěl ani spát abych neotěhotněla a neopakovalo se to znovu.My ještě týden čekali, zda se trhlinka ucpe miminkem, malá byla zdravá a čilá…pak infekce, konec a porod..Histolka čistá a nic nezjistili..Myslím, že příroda sama nějak selektuje…Bůh dal, Bůh vzal…Ze srdce ti přeju, ať to co nejdříve přebolí, zaměstnat hlavu a nemyslet na to a ať se vám brzo podaří znovu mimí :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama