Zánět po revizi dělohy a nutnost nové revize

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 16:22

Zánět po revizi dělohy a nutnost nové revize

Ahoj holky, v květnu jsem zažila svůj první zamlklý potrat/zamlklé těhotenství - ve 12 tt plod odpovídal 8+6. Následně jsem podstoupila revizi. Vše proběhlo v pořádku. Byla jsem ale upozorněná, že revize byla komplikovaná, protože mám zahnutou dělohu. Dělali mi ji pod ultrazvukem a trvala asi 45 minut, i když normálně prý trvá do 20 minut. Po třech naprosto normálních menstruacich jsme se s manželem moc radovali z pozitivního tehotenskeho testu a vše probíhalo dobře. Bohužel jsem v 11 týdnu opět zjistila, že se to nepodařilo a miminko odpovídalo 8+1. Opět jsem podstoupila revizi a po třech dnech přišly velké bolesti. Po kontrole u lékaře v nemocnici mi bylo sděleno, že tím, že mám zahnutou dělohu, se velmi těžce revize provádí a bohužel nebyla provedena úplně. Zůstala tam nějaká rezidua a navíc se objevil zánět. Pan doktor mi nasadil antibiotika a píchl injekci. Řekl, že se rozkrvacim a možná se děloha pročistí sama. Nicméně za dva dny chce, abych přijela opět do nemocnice a že je vysoce pravděpodobná nutnost provedení další revize. Sice byl velmi soucitny a říkal, že se třeba ještě vše dá doporadku, že nechce hned začít tou nejinvazivnejsi cestou, ale že spíš to vidí jako nevyhnutelné. Chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás podobnou zkušenost a jak vám to dopadlo? Podařilo se vám znovu otěhotnět? S mým gynekologem jsme již domluveni, že mi vystaví zadanku na genetické testy, ale vůbec nevím, kde mám v sobě najít tu sílu vše absolvovat a udržet si vůbec nějakou naději, že to vše dobře dopadne. Děkuji za každou reakci.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat