Zánět pochvy a tlak v močovém měchýři

10.9.19 21:39

Zánět pochvy a tlak v močovém měchýři

Ahoj děvčata, chci se vás zeptat na rady, popřípadě na vaše zkušenosti.
Už týden mě pálí pochva, jak při čůrání, tak ani po čůrání pálení neustává. Výtok žádný nemám. U své obvodní jsem byla hned na kultivaci moči, zánět močového měchýře to nebyl, ale projistotu mi dala na 3 dny antibiotika. Užívala jsem k nim ještě probiotika. Gynekoložka mi po vyšetření řekla, že jsem čistá, pH v pořádku, ani žádná zarudlost, předepsala macmiror mast a poslala mě domu.
Minulý měsíc jsem měla totéž poprvé v den po kontrole na gynekologii a ještě se k tomu večer přidala menstruace. Celý týden s menstruací a další týden po menstruaci jsem měla přesně stejný problém, šílené pálení pochvy, časté chození na záchod, žádná bakterie nenalezena. Zklidnilo se to až po tom týdnu co skončila ms.
Očekávám jí každou chvíli, minulý měsíc jsem ji dostala 7.
Už opravdu nevím co se mnou :zed:
Napadlo mě, zda by takhle nemohl vypadat i začátek těhotenství, změna sliznice „agresivnější“ a kyselejší a tak záněty pochvy jsou časté, jak v těhotenství, tak před ms. :zed:
Už jsem z toho zoufalá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

409
12.9.19 21:52
@Kačulka7 píše:
Ahoj děvčata, chci se vás zeptat na rady, popřípadě na vaše zkušenosti.
Už týden mě pálí pochva, jak při čůrání, tak ani po čůrání pálení neustává. Výtok žádný nemám. U své obvodní jsem byla hned na kultivaci moči, zánět močového měchýře to nebyl, ale projistotu mi dala na 3 dny antibiotika. Užívala jsem k nim ještě probiotika. Gynekoložka mi po vyšetření řekla, že jsem čistá, pH v pořádku, ani žádná zarudlost, předepsala macmiror mast a poslala mě domu.
Minulý měsíc jsem měla totéž poprvé v den po kontrole na gynekologii a ještě se k tomu večer přidala menstruace. Celý týden s menstruací a další týden po menstruaci jsem měla přesně stejný problém, šílené pálení pochvy, časté chození na záchod, žádná bakterie nenalezena. Zklidnilo se to až po tom týdnu co skončila ms.
Očekávám jí každou chvíli, minulý měsíc jsem ji dostala 7.
Už opravdu nevím co se mnou :zed:
Napadlo mě, zda by takhle nemohl vypadat i začátek těhotenství, změna sliznice „agresivnější“ a kyselejší a tak záněty pochvy jsou časté, jak v těhotenství, tak před ms. :zed:
Už jsem z toho zoufalá :nevim:

Zkus si udělat test! A uvidíš zda tam nejsou čárky. Já se takto cítím už od začátku června a těhotná nejsem… No je mi už dost a snad bych raději byla než měla tenhle zanet. Mám za sebou 6 atb, jsem v pn a cítím se bídně. Na wc víc jak v posteli, od doktora k doktoru už fakt nevím. Přeji ti ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 21:54

Kaculka7 mam uplne stejny problem, u doktora nic nenasli, lecili me trojema ATB, takze sem jen brala skoro mesic a vysledek se nedostavil..Stale chodim casto na zachod a pri curani a hlavne po nem me to nekolik minut pali..Vubec mi nenapada, co by to mohlo byt :nevim: jsem pro jistotu prelecena na uroplazmu i chlamidie. Jeden doktor mi dokonce rekl, se je to zpusobene cystama na vajicnicich, ale to mi prijde jako blbost. Cysta preci muze zpusobit tlak na mocak, ale ne paleni..?? Holky nikdo zadna zkusenost z takovym problemem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
12.9.19 21:59
@Lucill87 píše:
Kaculka7 mam uplne stejny problem, u doktora nic nenasli, lecili me trojema ATB, takze sem jen brala skoro mesic a vysledek se nedostavil..Stale chodim casto na zachod a pri curani a hlavne po nem me to nekolik minut pali..Vubec mi nenapada, co by to mohlo byt :nevim: jsem pro jistotu prelecena na uroplazmu i chlamidie. Jeden doktor mi dokonce rekl, se je to zpusobene cystama na vajicnicich, ale to mi prijde jako blbost. Cysta preci muze zpusobit tlak na mocak, ale ne paleni..?? Holky nikdo zadna zkusenost z takovym problemem?

Jo také to mám tak. A na ureaplazmata jsem brala také leky. Už nevím co dělat. V sobotu jdu k leciteli a k urologovi přes bývalou kolegyni. Sežrala bych cokoliv kdyby to zabralo. Jsem už úplně :weary: zničená :weary:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 22:21
@Jeans píše:
Jo také to mám tak. A na ureaplazmata jsem brala také leky. Už nevím co dělat. V sobotu jdu k leciteli a k urologovi přes bývalou kolegyni. Sežrala bych cokoliv kdyby to zabralo. Jsem už úplně :weary: zničená :weary:

Tak dej vedet, jestli se to nekam posunulo..
Ja navic ziju v americe a kazda navsteva doktora me stoji hrozne penez a prijde mi, ze tu doktori vi velky kulovy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 22:22
@Jeans píše:
Zkus si udělat test! A uvidíš zda tam nejsou čárky. Já se takto cítím už od začátku června a těhotná nejsem… No je mi už dost a snad bych raději byla než měla tenhle zanet. Mám za sebou 6 atb, jsem v pn a cítím se bídně. Na wc víc jak v posteli, od doktora k doktoru už fakt nevím. Přeji ti ať to dobře dopadne.

Dneska ráno jsem dostala ms, můžu se zbláznit bolestí a hlavně tím řezáním při čůrání a hlavně po :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 22:26
@Lucill87 píše:

No, když nemám před ms, ani po, tak mě pálí jen čůrání na konci a pár minut potom, ale jen lehce :,( Jakmile mám týden před ms, momentálně i během, tak se můžu zbláznit tím řezáním v pochvě a ani po čůrání to neustává, bolest snad ještě větší. Nejhorší je, že mě to nutí neustále čůrat a ihned musím běžet :zed: Budu doufat že hned po ms to zase aspoň na ten měsíc přejde a nebude to trvat ještě další týden.
Cysta na vaječníku pálení způsobovat nemůže. Též jsem cysty měla, a nikdy mi nezpůsobovaly tlak ani pálení.
Testy na chlamydie mi gynekoložka dělala, byly v pořádku. Taky neví co se mnou. :nevim: Podle ní jsem prý naprosto v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 22:52
@Kačulka7 píše:
No, když nemám před ms, ani po, tak mě pálí jen čůrání na konci a pár minut potom, ale jen lehce :,( Jakmile mám týden před ms, momentálně i během, tak se můžu zbláznit tím řezáním v pochvě a ani po čůrání to neustává, bolest snad ještě větší. Nejhorší je, že mě to nutí neustále čůrat a ihned musím běžet :zed: Budu doufat že hned po ms to zase aspoň na ten měsíc přejde a nebude to trvat ještě další týden.
Cysta na vaječníku pálení způsobovat nemůže. Též jsem cysty měla, a nikdy mi nezpůsobovaly tlak ani pálení.
Testy na chlamydie mi gynekoložka dělala, byly v pořádku. Taky neví co se mnou. :nevim: Podle ní jsem prý naprosto v pořádku.

Prave proto, kdyz mi rekl, ze paleni je z cyst tak sem nevericne koukala 8o :D..Me prijde, jako bych mela tu sliznici podrazdenou..Nekde sem dokonce cetla, kdyz se casto zadrzuje moc, muzes si tu trubici poskodit, tak se ted bojim jestli se to nestalo..Protoze curani sem zadrzovala casto a to hlavne v noci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 00:38
@Lucill87 píše:
Prave proto, kdyz mi rekl, ze paleni je z cyst tak sem nevericne koukala 8o :D..Me prijde, jako bych mela tu sliznici podrazdenou..Nekde sem dokonce cetla, kdyz se casto zadrzuje moc, muzes si tu trubici poskodit, tak se ted bojim jestli se to nestalo..Protoze curani sem zadrzovala casto a to hlavne v noci :think:

Tak to je jasné, ale to by každá žena skrz zadržování moči musela mít poškozenou trubici, protože my ženy nemůžeme jít čůrat hned a kamkoliv jako muži :lol:
Zkus nepoužívat parfémované intimní gely, nepoužívat tampony, zkus bavlněné spodní prádlo a aspoň jednou denně bílý jogurt.
Třeba to pomůže aspoň trochu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
13.9.19 06:20
@Lucill87 píše:
Kaculka7 mam uplne stejny problem, u doktora nic nenasli, lecili me trojema ATB, takze sem jen brala skoro mesic a vysledek se nedostavil..Stale chodim casto na zachod a pri curani a hlavne po nem me to nekolik minut pali..Vubec mi nenapada, co by to mohlo byt :nevim: jsem pro jistotu prelecena na uroplazmu i chlamidie. Jeden doktor mi dokonce rekl, se je to zpusobene cystama na vajicnicich, ale to mi prijde jako blbost. Cysta preci muze zpusobit tlak na mocak, ale ne paleni..?? Holky nikdo zadna zkusenost z takovym problemem?Tak dej vedet, jestli se to nekam posunulo..
Ja navic ziju v americe a kazda navsteva doktora me stoji hrozne penez a prijde mi, ze tu doktori vi velky kulovy :zed:

Určitě dám vědět co a jak! Jsem zoufalá už mě to stálo také dost peněz. Jsem v zajetí močových cest. Stále a téměř pořád potřebuji curat. Je to únavné a nepříjemné, stále se mi chce! Jdu do krámu a už vím, že nutně si potřebuji ulevit. Nic mě nebaví a netěší. Je mi trapné i před rodinou stále litam jak splasena. Všichni v pohodě jen já… Úleva nepřichází. Co s tím, když lékaři nevědí.. Hlavně každé vyšetření trvá moc dlouho a výsledek nic. Já takhle nedokážu normálně fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 07:46
@Jeans píše:
Určitě dám vědět co a jak! Jsem zoufalá už mě to stálo také dost peněz. Jsem v zajetí močových cest. Stále a téměř pořád potřebuji curat. Je to únavné a nepříjemné, stále se mi chce! Jdu do krámu a už vím, že nutně si potřebuji ulevit. Nic mě nebaví a netěší. Je mi trapné i před rodinou stále litam jak splasena. Všichni v pohodě jen já… Úleva nepřichází. Co s tím, když lékaři nevědí.. Hlavně každé vyšetření trvá moc dlouho a výsledek nic. Já takhle nedokážu normálně fungovat.

U mě též, trpěla jsem tedy často na záněty močových cest, doktoři nevěděli co se mnou, vyšetření k ničemu, tudíž už se doktorům nechtělo nic řešit a tak mi nasadili antibiotika, které beru na noc, vždy jen půlku prášku :roll:
Zatím jsem bez zánětů už rok, sice prášky nic nevyřeší, ale aspoň mám klid. Až na ty gynekologické problémy, ty zase trápí mě. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 09:18

@Jeans ja si pamatuju, ze tenkrat v cechach mi doktorka predepsala takove zlute zavadeci bobule Macmiror se to jmenovalo myslim, ty mi tenkrat pomohly..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
13.9.19 09:20
@Lucill87 píše:
@Jeans ja si pamatuju, ze tenkrat v cechach mi doktorka predepsala takove zlute zavadeci bobule Macmiror se to jmenovalo myslim, ty mi tenkrat pomohly..

Děkuji, dala bych nevím co kdybych přestala lítat na záchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 09:21
@Lucill87 píše:

Macmiror je na gynekologické problémy :,(
Na potřebu toalety to nepomůže.
Lepší jsou brusinky na užívání a lichořeřišnice v kapkách, udržují močový měchýř a močové cesty v normě. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 09:27

@Kačulka7 vsechno uz jsem davno zmenila mydlo, spodni pradlo, probiotikama se cpu a zadna zmena..nastesti u me to neni tak drasticke, da se s tim normalne fungovat, ale vis, ze neco neni jak ma byt.. no uvidim, jeste se chystam jednou k doktoru, tak jsem zvedava co mi povi krasneho on, jestli zase, ze nic nenasel, tak uz si to pudu asi hodit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama