Zánět pochvy nebo nedostatečné zvlhčení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 13:58
Zánět pochvy nebo nedostatečné zvlhčení?

Ahoj holky. Mám teď svůj první sexuální vztah. Už jsme to spolu párkrát delali. Tak první 3 styky mě vůbec nebolely ani nepálily. Ale u těch ostatních to bylo naopak. Dycky mě tak den, max 2 pálí vagína, ale nijak zarudlou ji nemám. Ze začátku jsem si myslela, že to je nedostatečným zvlhčením a dlouhým sexem, bohužel se to pak opakovalo ještě 2krat a začínám si říkat, jestli nejde o nějaký zánět. Co myslíte? Zánět nebo mohu jen mít podrážděnou vaginu. Přijde mi, ale že partner žádný problém nemá, tak nevím co by to mohlo být. A pokud to je zánět…jak moc jsou vážné a jak to řešit?

Reakce:

7.straka
Kecalka 147 příspěvků 05.12.18 14:07

Zajdi k doktorovi. Do vagíny ti žádná z nás tady nevidí.

7.straka
Kecalka 147 příspěvků 05.12.18 14:08

Jinak, to co nazýváš jako zánět může být víc věcí. Nejběžnější jsou mykózy, ty při včasném zaléčení vážné nejsou, jen mají, sviňuchy, tendenci se vracet. Ale nejlepší ráda, kterou tu dostaneš, je „jdi k doktorovi“.
A jestli to pálí jen den-dva po sexu, může to být reakce na latex z kondomů, nebo jen nedostatečné zvlhčení a následné přidření. Píšu může. Ale taky nemusí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 14:16

@7.straka Ano samozřejmě že mám v plánu s tím jít k doktorovi, ale nemohu se objednat hned na zítra. Většinou to trvá tak minimálně měsíc a do té doby jsem se prostě chtěla zeptat a poradit tady, protože tu třeba mohl mít někdo podobný problém. Měla jsem za to, že od toho tu přece ty diskuze jsou, tak nevím proč hnedka šílíte. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 14:17

@7.straka Moc děkuji za radu, to mi zatím postačí. ;)

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 05.12.18 15:53

No pokud mistr zasouvá bez důkladné předehry, bez toho aby si byla dostatečně vrzušená a tedy i výrazně vlhká a je líný i vzít si lubrikační gel, tak tě kliděn mohl odřít, či jinak podráždit.

Pro případ nově objevené alergie na latex používejte jiný druh kondomů- bez latexu.

Pokud je to jen vázaná na sex a do dne, dvou to přejde, tak jsou to následky sexu, ne choroba.

Je potřeba mu to říct, že bez předehry a tvého vzrušení a náslendého uspokojení se souložit nebude. Stejně tak, pokud jemu trvá delší dobu, než se při prostém zásunu dovede k uspokojení, tak se ho zeptej co by se mu líbilo, co by ho vzrušovalo abys dělala.

Sex není jako ve filmech - člověk ho neumí jen tak z čista jasna - dojít k tomu, aby si dva vyhovovali dá něco času, něco velmi zábavných experimentů, něco sleplých uliček, něco trapnosti a dostatek komunikace. Ovšem stojí to za to…

Cím dřív se naučíš o tom mluvit, tím méně nepříjemného a bolestivého sexu si ušetřítš.

V případě že by se po tvé prosbě, aby se více věnoval tvému potěšení urazil, tak ho pošli do háje a najdi si někoho, kdo není kretén.

Pokud pán neví jak na to, tak právě pro něj je tenhle web https://www.omgyes.com/

7.straka
Kecalka 147 příspěvků 06.12.18 12:13
@Anonymní píše:
@7.straka Ano samozřejmě že mám v plánu s tím jít k doktorovi, ale nemohu se objednat hned na zítra. Většinou to trvá tak minimálně měsíc a do té doby jsem se prostě chtěla zeptat a poradit tady, protože tu třeba mohl mít někdo podobný problém. Měla jsem za to, že od toho tu přece ty diskuze jsou, tak nevím proč hnedka šílíte. :nevim:

Já nešílím. Hele a vás doktor akuty nebere mimo objednání? Já když mám problém, jdu si tam ráno sednout a nestalo se mi, že by mě vyhodil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 18:41
@7.straka píše:
Já nešílím. Hele a vás doktor akuty nebere mimo objednání? Já když mám problém, jdu si tam ráno sednout a nestalo se mi, že by mě vyhodil.

No asi nemáme moc příjemný doktory… Asi by mě vzali, ale vím že občas když vidím neobjednané lidi co stojí u dveří, tak sestřička mile a nadšeně opravdu nevypadá.

7.straka
Kecalka 147 příspěvků 07.12.18 10:49
@Anonymní píše:
No asi nemáme moc příjemný doktory… Asi by mě vzali, ale vím že občas když vidím neobjednané lidi co stojí u dveří, tak sestřička mile a nadšeně opravdu nevypadá.

No tak to si musíš rozmyslet, jestli skousneš pár kyselých obličejů nebo budeš s problémem čekat. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >