Zánět přiušní žlázy (syn 4roky)

2958
17.4.15 06:05

Zánět přiušní žlázy (syn 4roky)

Ahoj všihni :mavam: syn má zánět přiušní žlázy, nejsou to ty infekční přiušnice, na ty je očkovaný. Průběh je dobrý, bez teplot, má napuchlou a tvrdou tvář, bolí to prý jen trošku, jí normálně, je čilý atd. Zajímá mě jestli to někdo měl, tak jak dlouho trvala léčba, podání atb a izolace doma? syn má ospen a dáváme teplé obklady s nějakou hnědou pastou.Dr.říkala, že léčba s přiušnicemi je na dlouho, hlavně aby se tam neudělal hnis to by se muselo řezat 8o. tak jaké máte zkušenosti vy? abych věděla na co se připravit, jak dlouho nebudem moct chodit ven? doufám, že to nechytne mladší syn :roll: děkuji za reakce, mějte krásný den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9427
17.4.15 07:59

Já jsem měla zánět příušní žlázy až jako dospělá. Vlastně to ani moc nebolelo jen jsem to měla oteklé. Atb myslím na týden a ani jsem si tehdy nevzala neschopenku. Bylo to v zimě, tak jsem si hlavně hlídala aby mi to venku neofouklo. Držím palce, ať máte stejně nekomplikovaný průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
17.4.15 09:32

@TynaCut syn měl v cca 10-ti letech příušnice. Byl očkovaný, ale látka byla tenkrát špatně skladovaná a naúčinná. Měl 3 denní antibiotika. Nejprve nález na. Jedné straně, za pár dní i druhá. Bylo mu dost zle. Ale za cca 10 dní byl fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama