Zánět prsu, nevolnosti - je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 20:19
Zánět prsu, nevolnosti, těhotenství ?

Holky potřebuju radu. Ráno mě hrozně bolelo pravé prso-asi zánět. To bych nějak vyřešila ale od včera mě hrozně bolí hlava, dnes mám žaludek jak na vodě, opět bolesti hlavy, zimnice. Patří k zánětu i nevolnosti?
S přítele jsme spolu spali jednou nechráněně někdy v lednu, začátek února. HA jsem měla asi 4.den a dr. říkal že bude fungovat až po týdnu užívání. :zed: Odpoledne jsem si dělala test a negativní, ráno udělám radši další. Po takově době už by se těhotenství projevilo ne? Ty nevolnosti jsou stejné jako před rokem když jsem otěhotněla. Další teď nechci :( dékuji za rady.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2506 příspěvků 17.04.18 20:43

Ano, může to patřit k zánětu. Opravdový zánět není jen bolavé prso, ale i horečka, zchvacenost a stav jako při chřipce.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Rodiště Rytmuse zažívá obří sjezd Romů! Důvodem je léčitel připomínající Ježíše

Do slovenských Piešťan, odkud pochází známý raper Rytmus, už několik dní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama