Zánět prsu, nevolnosti - je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 20:19
Zánět prsu, nevolnosti, těhotenství ?

Holky potřebuju radu. Ráno mě hrozně bolelo pravé prso-asi zánět. To bych nějak vyřešila ale od včera mě hrozně bolí hlava, dnes mám žaludek jak na vodě, opět bolesti hlavy, zimnice. Patří k zánětu i nevolnosti?
S přítele jsme spolu spali jednou nechráněně někdy v lednu, začátek února. HA jsem měla asi 4.den a dr. říkal že bude fungovat až po týdnu užívání. :zed: Odpoledne jsem si dělala test a negativní, ráno udělám radši další. Po takově době už by se těhotenství projevilo ne? Ty nevolnosti jsou stejné jako před rokem když jsem otěhotněla. Další teď nechci :( dékuji za rady.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.04.18 20:43

Ano, může to patřit k zánětu. Opravdový zánět není jen bolavé prso, ale i horečka, zchvacenost a stav jako při chřipce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >