Zánět prsu, nevolnosti - je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 20:19
Zánět prsu, nevolnosti, těhotenství ?

Holky potřebuju radu. Ráno mě hrozně bolelo pravé prso-asi zánět. To bych nějak vyřešila ale od včera mě hrozně bolí hlava, dnes mám žaludek jak na vodě, opět bolesti hlavy, zimnice. Patří k zánětu i nevolnosti?
S přítele jsme spolu spali jednou nechráněně někdy v lednu, začátek února. HA jsem měla asi 4.den a dr. říkal že bude fungovat až po týdnu užívání. :zed: Odpoledne jsem si dělala test a negativní, ráno udělám radši další. Po takově době už by se těhotenství projevilo ne? Ty nevolnosti jsou stejné jako před rokem když jsem otěhotněla. Další teď nechci :( dékuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Jak poznat těhotenství bez testu

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 17.04.18 20:43

Ano, může to patřit k zánětu. Opravdový zánět není jen bolavé prso, ale i horečka, zchvacenost a stav jako při chřipce.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama