Zánět průdušek 5 měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidušk
Stálice 93 příspěvků 28.12.18 12:39
Zánět průdušek 5 měsíční miminko

Ahoj holky
Dnes jsme byli u lékaře mám 5 měsíčního chlapečka má zánět průdušek dostali jsme antibiotika po 12 hodinách, ventolin a fenistil, celé jsem to obrecela. Máte s tím nějaké zkušenosti a můžeme aspoň na malou procházku lékařka nám skoro nic neřekla byl to zastup

Reakce:
Pidulka1991
Závislačka 3808 příspěvků 28.12.18 12:48

@Lidušk nikam nechoďte. Odpocivejte. Ať má hodně tekutin.. Dobrý je ještě zvlhčovač vzduchu…

miri31
Stálice 51 příspěvků 28.12.18 13:11

My jsme ted byli týden na jipce s 3 měsíčním, taky zanet průdušek. Ven bych určitě nechodila ,jen hodně větrat a zvlhcovat vzduch. Jo a ještě podložit postylku ať je víš a lépe se mu dýchá

Macik.S
Kecalka 399 příspěvků 28.12.18 13:12

Malý měl taky v 5 měsících akutní zánět průdušek, skončili jsme v nemocnici. Doktorka nám ventolin nedala, jen sirup, přes víkend se to zhoršilo a v pondělí nástup do nemocnice, byli jsme tam 10 dní, prvních pár dní na Jipce. Antibiotika neměl vůbec. Na procházku bych nešla, malý hodně spal, ještě že tak, fakt dýchal strašně.

Heivka
Závislačka 4224 příspěvků 28.12.18 13:32

@Lidušk Teď jsem z tohodle vykurýrovala tříletého i pětiměsíční. Ven vůbec, pořádně větrejte. Jen se divím té kombinaci vemtolinu a fenistilu, naše dětská doktorka mě upozorňovala že fenistil se s bronchodilatanty nesmí podávat a je to i v příbalovém letáku. Antibiotika jsem nakonec musela dávat 10 dní a teď když mají průdušky čisté, tak oba mají rýmu jako blázen :zed:

Kassor
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.12.18 13:34
@Lidušk píše:
Ahoj holky
Dnes jsme byli u lékaře mám 5 měsíčního chlapečka má zánět průdušek dostali jsme antibiotika po 12 hodinách, ventolin a fenistil, celé jsem to obrecela. Máte s tím nějaké zkušenosti a můžeme aspoň na malou procházku lékařka nám skoro nic neřekla byl to zastup

Taky mame zkusenost, kdyz male bylo 5 mesicu, nechali si nas v nemocnici na 8 dni a i tak museli nasadit atb.. Pokud by se ti zdalo, ze to nezvladas ( na tom neni nic spatneho), nebo ze se ti maly zhorsuje, tak s nim jdi do nemocnice na pohotovost, at si vas tam radsi nechaji a jste pod kontrolou, mne se tehda po 14dni nespani a strachu dost ulevilo… Bude za par dni dobry :hug:

Váš příspěvek
Reklama