Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 17.09.18 16:06
Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

Hezký den děvčata.
Dneska jsem se dozvěděla, že dcera(tři roky)má zánět průdušek na hraně se zápalem plic.Toto mě dorazilo.
Přitom nekašle, jen má od minulého týdne rýmu, a od včerejška jsme bojovaly střídavě s horečkou a teplotou.
Jak udržet dítě v klidu? Má jen ležet a nic nedělat…ale jakmile ji je líp, tak lítá.
A rady jak ji toho co nejrychleji zbavit? :mrgreen:
Má čaj na průdušky, vitamin C, přírodní rakytník, medík, laktobacilky a atb…
A jak je to u těch zábalů? Mám strach ať ji neublížím. Včera měla octové ponožky a čípek. A zabalené zápěstí. Vyzkoušela jsem i ledovaní na tříslech, nevím jestli pomohl Nurofen nebo ten ledík :nevim:
Budu ráda za každou radu. Děkuji :kytka:

Reakce:
Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 17.09.18 17:04

Syn měl také zhruba kolem třetího roku, dostali jsme jen atb, dcera v půl roce to měla zároveň s ním, ta tedy bez náběhu na zápal plic. Taky nevypadal, že by to bylo takhle vážné. Ale je teda pravda, že kašlal. Pak jsme prodělali i záněty průdušek bez kašle.
Teploty také měli, ale ne nějaké závratné, takže jsme řešili nurofen, paralen sirup na střídačku po třech hodinách.
Klidový režim nevím jak si doktoři představují u takovýchto dětí. Prostě jsme nechodili ven, koukali na televizi a snažili se, aby doma neběhal. Naštěstí dcera byla malá, tak nehrozilo, že se budou honit jak šílenci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >