Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

98
17.9.18 16:06

Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

Hezký den děvčata.
Dneska jsem se dozvěděla, že dcera(tři roky)má zánět průdušek na hraně se zápalem plic.Toto mě dorazilo.
Přitom nekašle, jen má od minulého týdne rýmu, a od včerejška jsme bojovaly střídavě s horečkou a teplotou.
Jak udržet dítě v klidu? Má jen ležet a nic nedělat…ale jakmile ji je líp, tak lítá.
A rady jak ji toho co nejrychleji zbavit? :mrgreen:
Má čaj na průdušky, vitamin C, přírodní rakytník, medík, laktobacilky a atb…
A jak je to u těch zábalů? Mám strach ať ji neublížím. Včera měla octové ponožky a čípek. A zabalené zápěstí. Vyzkoušela jsem i ledovaní na tříslech, nevím jestli pomohl Nurofen nebo ten ledík :nevim:
Budu ráda za každou radu. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
499
17.9.18 17:04

Syn měl také zhruba kolem třetího roku, dostali jsme jen atb, dcera v půl roce to měla zároveň s ním, ta tedy bez náběhu na zápal plic. Taky nevypadal, že by to bylo takhle vážné. Ale je teda pravda, že kašlal. Pak jsme prodělali i záněty průdušek bez kašle.
Teploty také měli, ale ne nějaké závratné, takže jsme řešili nurofen, paralen sirup na střídačku po třech hodinách.
Klidový režim nevím jak si doktoři představují u takovýchto dětí. Prostě jsme nechodili ven, koukali na televizi a snažili se, aby doma neběhal. Naštěstí dcera byla malá, tak nehrozilo, že se budou honit jak šílenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat