Reklama

Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 16:06
Zánět průdušek na hraně se zápalem plic

Hezký den děvčata.
Dneska jsem se dozvěděla, že dcera(tři roky)má zánět průdušek na hraně se zápalem plic.Toto mě dorazilo.
Přitom nekašle, jen má od minulého týdne rýmu, a od včerejška jsme bojovaly střídavě s horečkou a teplotou.
Jak udržet dítě v klidu? Má jen ležet a nic nedělat…ale jakmile ji je líp, tak lítá.
A rady jak ji toho co nejrychleji zbavit? :mrgreen:
Má čaj na průdušky, vitamin C, přírodní rakytník, medík, laktobacilky a atb…
A jak je to u těch zábalů? Mám strach ať ji neublížím. Včera měla octové ponožky a čípek. A zabalené zápěstí. Vyzkoušela jsem i ledovaní na tříslech, nevím jestli pomohl Nurofen nebo ten ledík :nevim:
Budu ráda za každou radu. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 17.09.18 17:04

Syn měl také zhruba kolem třetího roku, dostali jsme jen atb, dcera v půl roce to měla zároveň s ním, ta tedy bez náběhu na zápal plic. Taky nevypadal, že by to bylo takhle vážné. Ale je teda pravda, že kašlal. Pak jsme prodělali i záněty průdušek bez kašle.
Teploty také měli, ale ne nějaké závratné, takže jsme řešili nurofen, paralen sirup na střídačku po třech hodinách.
Klidový režim nevím jak si doktoři představují u takovýchto dětí. Prostě jsme nechodili ven, koukali na televizi a snažili se, aby doma neběhal. Naštěstí dcera byla malá, tak nehrozilo, že se budou honit jak šílenci.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >