Zánět slepého střeva nebo střevní chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Most
Povídálka 32 příspěvků 25.12.16 09:57
Zánět slepého střeva nebo střevní chřipka?

Dobrý den, od pátku večera mě velmi bolelo břicho. Šla jsem si lehnout s doměnkou, že ráno to bude ok. Ale ne. Je to horší a horší. Křeče v břiše jsou šílené. Mám zvýšenou teplotu, dnes ráno se přidal průjem. Nemám chuť k jídlu, nezvracim. Co myslíte? „Slepák“ nebo stře. chřipka? Děkuji :kytka: ;)

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 25.12.16 10:10

Ja sem teda měla jeden den bolesti, myslela sem si, že sem něco špatného snědla. Druhý den sem se bolesti ani nemohla pohnout, než sem dorazila k doktorce, tak už sem měla i zvýšenou teplotu, tak mě hned poslala do nemocnice, tak mi doktor udělat vyšetření a za dvě hodiny sem jela na sal :nevim: takže může a nemusí

vokishka
Extra třída :D 12755 příspěvků 25.12.16 10:21

To takhle nikdo neřekne. Pravděpodobnější je střevní viroza.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 25.12.16 10:25

A jak vám to má někdo po internetu diagnostikovat?

Jeďte na pohotovost, v tomto případě to vážně není zneužití služby, i kdyby to byla jen chřipka.

Monchichik
Kelišová 5125 příspěvků 25.12.16 10:41

Radši bych jela na pohotovost. Syn měl taky bolesti, ale celýho břicha, od žeber až dolů. Teplotu neměl, zvracel. Byl to slepák.

Halamka
Závislačka 3651 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 10:46

Pokud je to slepak, nemuzes skakat na jedne noze. Kdyz jdes, muze te to bricho jakoby tahnout nohu dozadu.
Ale nejlepe to urci sono a chirurg.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.12.16 12:02

Ja mela tedka strevni chripku, doufala jsem, ze uz je po ni, ale doktor rikal, ze radi porad. Nezvracela jsem, zacalo to pobolivanim bricha a bolesti zad. Druhy den celobrisni krece a vecer teplota 38. Dalsi den se to uz zacalo lepsit. Asi zalezi, kde ty bolesti mas. Jak na jednom miste, muze to byt slepak. Ja to mela fakt od spodku az k zaludku a chodilo to ve vlnach, vzdycky 2 az 3 za sebou. A skucela jsem dost. Za dva dny 2kg dole.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >