Zánět slinivky

Napsat příspěvek
Anonymní
24.3.20 19:55

31

• Nahlásit
  • Citovat
18511
24.3.20 19:59

Nebudu te podporovat v tvem strachu a nebudu ti odpovidat, co by ti meli udelat za vysetreni kvuli chorobe, kterou nemas. Ale jestli se chces patlat ve svem strachu, poradim ti par dalsich chorob, na ktere se da docela dobre umrit a jsou v tvem veku daleko pravdepodobnejsi, chces? Co ti nejspis je, jsem ti uz napsala a poradila jsem ti, aby sis ty priznaky nasla a porovnala. To jsi neudelala a dal se v tom hnacas, zbytecne. Tak sorry, komu neni rady, tomu neni pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 20:04

@mroe to ne ja sem moc ráda ze jsi mi poradila opravdu :,( :,( nezlob se prosím. Takže to uz mužu vypustit z hlavy? Nepotřebuji žádnou krev nic. Slinivka to neni. :think: ja se nechci v ničem hnatat a parat se v tom. Taky chci uz klidně spát atd. Věř mi prosím. :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
18511
24.3.20 20:08
@Anonymní píše:
@mroe to ne ja sem moc ráda ze jsi mi poradila opravdu :,( :,( nezlob se prosím. Takže to uz mužu vypustit z hlavy? Nepotřebuji žádnou krev nic. Slinivka to neni. :think: ja se nechci v ničem hnatat a parat se v tom. Taky chci uz klidně spát atd. Věř mi prosím. :,( :,(

Tak ti najdi nejake cviky na zada a zacni previdelne cvicit. A mas za chvili po problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 20:41

@mroe moc dekuju. Zkusím to.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 14:23

Také se zeptám :

@mroe Ahojky promiň za označeni :? Můžu se taky zeptat. Paleni na hrudi? Boli me jako by klíční kost. Ja teda nemam strach ze slinivky ale tri dny me uz pali fakt fest na hrudníku a na prsou. Bolí me i ramena. Ale jinak žádný jiný přiznak nevíš co by to mohlo bejt?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 15:35

@mroe
Nevím jestli ti označení přišlo??  :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie