Zánět středního ucha, kdy můžeme na bazén?

24324
21.7.13 10:10

Zanet stredniho ucha-kdy muzem na bazen

Zdravim, kdy po zanetu stredniho ucha muzem na koupak atd?? Prasklo ji to ve ctvrtek a ja si myslim ze ve ctvrtek patek by uz mohla. U dr jsme byli antibiotika nemame.
Pres rok kdy ho mela tak na plavani sla az po 14dnech ale spis z duvodu ze to tak nejak vyslo. A nejak jsem nad tim nepremyslela. Ale ted jo preci jen je leto a maji byt tepla celej tyden tak premyslime kdy muze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8078
21.7.13 10:24

Nám po každém píchnutím ucha řekli, že koupat se nemá měsíc ať měla ATB nebo ne :nevim: Prý než se to celkově zahojí tak je to tak ten měsíc :nevim: Ale nevím no, když jsem to tenkrát hledala, tak někdo psal týden, někdo 14dní, někdo měsíc. Malá měla v zimě píchané uši každý měsíc, takže jsme stejně do bazénu nechodily vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
21.7.13 10:25

Malá teď měla zánět zvukovodu, uši píchané neměla, 14 dní se léčila kapkama a když už to bylo dobrý, tak dle dr. pak ještě minimálně 14 dní aby se jí voda do ucha nedostala. takže bych asi s píchaným uchem zas tak do vody nechvátala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
24324
21.7.13 10:30
@Annnet píše:
Nám po každém píchnutím ucha řekli, že koupat se nemá měsíc ať měla ATB nebo ne :nevim: Prý než se to celkově zahojí tak je to tak ten měsíc :nevim: Ale nevím no, když jsem to tenkrát hledala, tak někdo psal týden, někdo 14dní, někdo měsíc. Malá měla v zimě píchané uši každý měsíc, takže jsme stejně do bazénu nechodily vůbec.

To jsem vycetla taky. KAzdy jiny nazor. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
21.7.13 11:46

Nám řekli týden, ale neměli jsme to píchané

• Nahlásit
  • Citovat
24616
21.7.13 12:33

Klukům když píchnou ouška tak jen ten den nesmí do vody druhý den se už normálně koupou, spíš bych se bála jeslti nefouká vítr, to bych asi nekoupala. Přece jen voda v uchu a vítr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
21.7.13 12:43

Nam to tedy tentokrat prasklo samo.
Ale tedy je zarazejici kolik tu je nazoru a v zasade ani jeden stejnej.
Ten druhy den mi prijde brzo.ALe asi tedy pokud vydrzi pocasi tak pujdem ve ctvrtek patek si rikam ze by to zahojene byt mohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama