Zánět trojklanného nervu - co uleví bolesti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeruBorůvka
Závislačka 3693 příspěvků 01.02.17 17:01
Zánět trojklanného nervu - co uleví bolesti?

Ahoj,
mám dotaz na tlumení bolesti zánětu trojklanného nervu. Moje kamarádka tím onemocněla, dostala i od neurologa léky, ale nic jí nezabírá. Jen jí tečou slzy bolestí. Že prý je to, jako když jí něco švihne přes obličej. Ale že takovou bolest ještě nezažila. A tak bych jí moc ráda sehnala informace, čím tu bolest alespoň trošičku utlumit. Bolest jí vystřeluje, jakmile začne mluvit, jakmile začne jíst, ale i bez popudu, prostě často a prudce. Pokud máte některá zkušenost, poraďte prosím.
Předem moc děkuji

Reakce:
catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 01.02.17 17:03

Nevím jaký léky, dedovi zabral jen Tegretol jiné léky absolutně vůbec a hlavně držet v teple

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7251 příspěvků 01.02.17 17:26

Mě při tom bolely všechny zuby na jedné straně. Ulevilo mi kloktání studené vody. Bolest je to opravdu šílená.

Kelsey
Hvězda diskuse 45253 příspěvků 01.02.17 17:36

Vtirat do ucha konopnou mast, trosku to ulevi a leky k dr.pro ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >