Reklama

Zánět trojklanného nervu - co uleví bolesti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeruBorůvka
Závislačka 3607 příspěvků 01.02.17 17:01
Zánět trojklanného nervu - co uleví bolesti?

Ahoj,
mám dotaz na tlumení bolesti zánětu trojklanného nervu. Moje kamarádka tím onemocněla, dostala i od neurologa léky, ale nic jí nezabírá. Jen jí tečou slzy bolestí. Že prý je to, jako když jí něco švihne přes obličej. Ale že takovou bolest ještě nezažila. A tak bych jí moc ráda sehnala informace, čím tu bolest alespoň trošičku utlumit. Bolest jí vystřeluje, jakmile začne mluvit, jakmile začne jíst, ale i bez popudu, prostě často a prudce. Pokud máte některá zkušenost, poraďte prosím.
Předem moc děkuji

Reklama

Reakce:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 01.02.17 17:03

Nevím jaký léky, dedovi zabral jen Tegretol jiné léky absolutně vůbec a hlavně držet v teple

Janli
Kelišová 5423 příspěvků 9 inzerátů 01.02.17 17:26

Mě při tom bolely všechny zuby na jedné straně. Ulevilo mi kloktání studené vody. Bolest je to opravdu šílená.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 01.02.17 17:36

Vtirat do ucha konopnou mast, trosku to ulevi a leky k dr.pro ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama