Zánět trojklanného nervu? poté váček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.11.21 19:03

Zánět trojklanného nervu? poté váček

Ahoj, potřebovala bych radu, za týden mám jít k zubaři, už mě chvilku bolí zub, respektive včera mě rozbolela celá čelist, ucho, dokonce jsem měla pocit, že mě bolí uzliny na krku, snad jako zánět trojklanného nervu? Dnes jsem to už nemohla ani vydržet, nemohla jsem sedět, jist, pít, nakonec jsem nějakým způsobem usnula a když jsem se vzbudila, rozbolela me “jenom” stolicka. Mám dojem, že se mi tam udělal váček a všechno ostatní pominulo, musím zaklepat.
Ale moc nevím, co bych měla udělat, jestli zajet k zubaři co nejdříve nebo jestli stačí počkat z týden? Nerada bych si to zhoršila a bojím se, aby se ta šílená bolest nevrátila. Máte někdo nějakou zkušenost? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20434
23.11.21 19:08

Jela bych co nejdříve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5985
23.11.21 19:20

Měla jsem před měsícem. Nafoukalo mi na kopci do pusy. Bolest šílená. Brala jsem Novalgin, Scuvitru. Byla jsem na neurologii. Tam jsem dostala další utrejch, co jsem raději nebrala. U zubaře jsem byla, v konečné fázi mě totiž bolel pekelně už jen jeden zub. Zánět trojklanného nervů se nepotvrdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
23.11.21 19:41

Zajela bych k zubaři, já jsem na záněty trojklanneho nervu trpěla a byla to jedna z největších bolesti kterou jsem kdy měla, nemohla jsem ani spát, otevrit pusu, nebyla jsem schopná dělat vůbec nic, strašná bolest, léky moc nezabiraly, jediné co trochu, tak teplé na tvář a v konečné fázi až kapačky, u vás to vidím spíš na bolest zubů, šla bych k dr hned zítra..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17053
23.11.21 19:45

Zánět trojklanneho nervu jsem mela dvakrat a ten jen tak neprejde. Mozna spis neco na ten nerv tlacilo? Jed k zubaři co nejdriv. Samotny zánět léčí neurolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
23.11.21 20:04

Zakladatelko, dle tebou popisovanych priznaku - pravdepodobne jsi prodelala zanet zubniho nervu v pricinnem zubu (to ta nesnesitelna bolest „skoro“ pulky hlavy), nerv udumrel (docasna uleva) a vznikajici hnis si „nastesti“ nasel cestu pres zavesny aparat zubu ven do dutiny ustni diky pisteli (vacku). Zanet trojklanneho nervu se opravdu klinicky projevuje jinak. Res to co nejdrive u zubare, abys nenatekla a stav se nezkomplikoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 16:01

Všem moc děkuju. Dnes jsem byla u zubaře a měla jsem kaz ve spravovaném zubu, udělal se mi zánět u kořenu. Vypadá to, že zub je téměř mrtvý, takže podle zubaře nemělo smysl umrtvovat, protože jediné, co mě tak šíleně bolelo byl váček. No musím vám říct, že vrtání bylo naprosto „báječný“, myslela jsem, že si cvrknu. Zub mám teď otevřený a za týden jdu na pokračování, ale vypadá to, že se mi uleví, už to není tak šílený jako předtím, takže budu doufat. Teď jsem rozhodně ráda, že jsem se nezbláznila strachy a šla tam zrovna, nevím kam by to pokračovalo. Díky moc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat