Zánět v prsu 10 dní po dobrání Dostinexu

28
22.8.15 10:15

zánět v prsu 10 dní po dobrání Dostinexu

Ahojte, už jsem trochu (trochu víc) na palici. 10 dní po dobrání Dostinexu (prsa měkká, trochu zbytkovýho mlíka, který se vstřebávalo, žádný zatvrdliny) jsem začala mít bolavý prso. Ráno bylo jasný, že je to zánět. Takže jsem valila do porodky, dostala ANTB na 5 dní a že by to mělo být dobrý. Zítra ANTB doberu a prso bolí pořád, štípe mě v něm, zvednout ruku taky 100% nemůžu, celou dobu mám prsa zatažená obinadlem, jen převazuju. Horečky jsou teda naštěstí pryč. Zažila jste to některá??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
22.8.15 11:03

To ti vazne poradili ty prsa stahnout? mi bylo receno nestahovat, jen mit pevnou podprsenku, ze prave stahovanim se muze poskodit zlaza a spustit problem.

jinak ja to, co zazivas mela jeste pri kojeni. ATB nezabrala a ze zanetu se vytvoril abces. mazej zpatky k doktorovi. uplne nejlip pokud mate v nemocnici mamologii (jsou na prsa nejvetsi odbornici). udelaji pravdepodoble sono, aby videli, jak to v prsu vypada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.8.15 11:26

Napodobne, atb mi též nezabrala, prso bolave a nafialovele a hned me posílali na sono, tez hrozil abces, takže moje rada je utikej zpátky pro jiné atb a trvej na sonu…

• Nahlásit
  • Citovat
28
22.8.15 13:27

Díky holky, jojo, poradili prso stáhnout tak, aby se nehýbalo… V pondělí ráno jdu určitě zpět na místo činu a díky za tip s tím sonem… Snad už budu mít klid. Kojení je pro mě teda opravdu Očistec. :,( Ale snad to dobře dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2405
22.8.15 21:34

@Tunik Dej vědět, jak jsi dopadla. Mě zastavovali laktaci už v porodnici pomocí léku medocriptine a taky jsem prsa musela stahovat. 5 dní po dobrání se mi prsa nalila a mlíko začalo doslova stříkat. A to jsem ty léky brala 14 dní. Zabral mi až právě dostinex.
Držím palce, ať je brzo líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
10.9.15 11:15

Takže dámy, stále nejsem v pořádku, chodím co týden na kontroly, teď už mi naštěstí nedali ANTB, dávám na prso na doporučení tvaroh a doufám, že se mi neudělá hnisanec a hezky se to vstřebá. Prý to ale bude trvat i tři měsíce… V úterý další kontrola, tak mi držte palce. Pořízený šátek na nošení na mě stále smutně kouká a já na něj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama